Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy idióta kérdésem? Mi...

Lehet egy idióta kérdésem? Mi számít vezetgetésnek járni tanuló babánál?

Figyelt kérdés
Lánykám 10,5 hónapos,bútorok mellett lépeget és most elkezdte hogy megfogja a kezünket és széles vigyorral a száján elindul.De 2-3 lépés után leültetem mivel még nem tid menni és azt olvastam,hogy árt nekik a vezetgetés,de nem én akarom hanem ő!Szerintetek?Első baba
2013. aug. 5. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Erőltetni nyilván nem szabad a járást, de ez inkább arra vonatkozik, amikor kisebbeket, akik még nem tudnak stabilan állni sem, így sétáltatnak.

Ha ő már kapaszkodva önállóan jár, akkor szerintem nyugodtan vezetheted. Hamarosan egyedül is megpróbálja majd és akkor már a kezed sem kell :)

2013. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,nem erőltetem ő akarja és olyan boldog tőle!!:)Köszönöm a válaszod!
2013. aug. 5. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ismerősöm kisfia 9 hónapos. A múltkor jöttek hozzánk, volt náluk egy pár zokni. Ráadta a kisfiára és elkezdte vezetgetni erre-arra...A kicsi még egyáltalán nem lépeget a bútorok mellett, fel sem tud állni egyedül...ez szerintem vezetgetés és nagyon káros.
2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom ezt a videót:)

[link]

2013. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moncsycsy ***** válasza:
28%
az én lányom 10 hónapos, és ha sétálni akar, akkor én megyek vele. szerintem nem káros, mert ha a bútorok,szék,járássegítővel stb. sétál, akkor ha fogja a kezem szinte ugyanaz. nekem is első baba, de érzem mi a jó neki és mi nem. én úgy fogom mintha a járássegítővel sétálna, kis derékfájás jár mellé :) sokszor tévednek az orvosok is!!!!
2013. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bútorok és a te kezed között az egyensúly a különbség.Nem csak orvosok hanem gyógytornászok sem ajánlják,nem utolsósorban egy cikk egy másik nézetről:

[link]

2013. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Mindenkinek ment a zöld kéz!Keresek neki valamilyen járás segítőt és remélem minél előbb megy majd egyedül is! :)Szép napot!
2013. aug. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!