Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedett a babád...

Hogy viselkedett a babád amikor jött az első fogacskája?

Figyelt kérdés

Nyűgös volt?Étvágytalan?Nem tudott aludni?Rágta az öklét vagy mást?

Vagy esetleg semmi problémát nem okozott Neki?


2009. nov. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nappal rágott, éjjel ordított. így bevetettük a chamomillát, azóta nincs gond és már az utolsó fogak jönnek:)
2009. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nappal kicsit nyűgi volt, de 3 éjszaka nem sokat aludtunk, sokert nyyöszörgött.
2009. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! pont egyik nap bújt ki lányom első foga :) Nappal semmi gond nem volt, elfoglalta magát, vagy én őt. Aztán 3 éjszaka nem aludtunk, a második volt a legrosszabb, akkor másfél óránkét kelt es csak sírt. Én Dentinox-al kezdtem el kenni, utána lett jó. Enni nem evett kevesebbet, csak ha ráharapott a kanálra akkor volt nyüszítés.
2009. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nappal is, este is nyügös volt, alig aludt. Rágott mindent, ömlött a nyál aszájából, aztán az orra folyt ugy, h az álláig ért, belázasodott, legalább 2-3 nap volt ilyen, aztán szépen lassan elmult. És 1-2 hónap mulva megint kezdtük. Most 14 hónapos, 14 foga van, ma is ömlik a nyála, folyik az orra, lázas. Szóval mindnet megvisel, és semmi homeopátia, csak nurofen.
2009. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk is most bujt ki, éjjel gyakran kel és csak cici nyugtatja meg.nappal mindent rág, nekünk is a kamomilla jön be.
2009. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!