Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne lehetőségetek elmenni...

Ha lenne lehetőségetek elmenni kicsit szórakozni a babátok mellet, elmennétek? Nyugodt szivel biznátok másra, kire biznátok estétől másnap délelöttig? A pénz és ha lenne más dolgotok befolyásolná/solja a döntéseteket, hogy mentek -e?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem bálba menni a férjemel,és addig anyosra biznánk a 14 honapos babámat,csak ök tölünk és ahol a bál is lessz 50km-re laknak!Tehát du. elvinnénk és este otthagynánkmajd másnap reggelmennénk érte,már kétszer aludt ottde akkor ugy hogy csak este voltak nélkülünk mi is ott aludtunk mert akkor ott voltunk el,de most csak de. tudnánk menni érte!A másikmeg az anyagi oldala hogy mindig az jut eszembe másra is lehetne költeni azt a pénzt és a harmadik fele meg hogy tanfolyamra járok és tanulnomis kéne a hétvégén de igy vasárnap tuti nemlenne tanulás(szombat estemennénk el).Ti mit tennétek?
2009. nov. 20. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én biztosan elmennék a bálba, olyan ritkán adódik kikapcsolódási lehetőség gyerek mellett! Szerintem nyugodt szívvel bízd anyósodra a kicsit, ki fogja bírni azt a pár órát. Fel kell rá készíteni, hogy most nem otthon fog aludni, de mentek érte. Jó szórakozást!
2009. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy-egy alkalommal nem baj, a kicsinek nem lesz baja, és te se hanyagolod ezért még el, de minden hónapban azért soknak tartanám.

Ha szeretnétek erre a bálra elmenni, akkor menjetek, érezzétek magatokat jól - utánna sokkal több energiád lesz a hétköznapokhoz is.

2009. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én sajnos nem bizok senkiben a pàromon kivül,igy nem adnàm oda.De ha neked ilyen jo kapcsolatod van,akkor add oda,màrmint ha csak arra gondolsz hogy nem-e kicsi még a gyereked.Én baràtnövel mentem moziba 3 orahosszàt voltam tvol,pàrom vigyàzott a kicsire.És ö is elmegy szorakozni,nélkülem.Egyenlöre igy csinàljuk.JO lenne valaki akiben én is megtudnék bizni:)
2009. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék, ki ne hagyd.Én tesómra szoktam hagyni elsősorba, aztán anyós.Anyu dolgozik ő nem mindig tud rá vigyázni.

15 hós

2009. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

13 hós babám van. Éjszakára nem merném senkire se hagyni, mert nagyon ragaszkodó és hisztis, mégis azt mondom, ez meggondolandó!

A pénzt nem szabad sajnálni magadra/magatokra! Nem csak egy gazdatest vagy, hanem az anyja, a férjednek pedig a párja és ápolni kell ezt a szövetséget! Megérdemled, hogy kikapcsolódj, feltöltődj! Max ha nem bírjátok lelkileg, a pici után mentek az éjszaka közepén.

2009. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyetek nyugodtan, én először éjszakára 5 hónaposan a barátnőmre. Mi meg apával foglalkoztunk, nagyon jól esett.

A baba pedig aludt mint a bunda.

2009. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
én az apukámra tudom rábízni, vele marad meg egyedül, senki mással. éjszakára még most sem hagynám ott, mert van, hogy felriad éjjel. napközben elvan a papával:-) még nem mentünk mellette sehova, de inkább csak az időhiány miatt nem. 14 hós, most már tervezem, hogy végre egy mozit beiktatunk, valami délutáni adást:-)
2009. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is menjetek el a bálba. Ha elvan a babátok az anyósoddal, akkor nincs min gondolkozni. Mulassatok egy jót.

Egyébként én is az a típus vagyok, aki nem szívesen hagyja el a babáját. Egyszerűen nem megy. Ha nagyon muszáj a férjemre vagy az anyukámra rábíznám, de másra nem.

Az igazat megvallva csupa lekiabálós válaszokat vártam a kérdésedre, de örülök, hogy csupa pozitív választ kaptál. :)

Jó szórakozást!

2009. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2009. nov. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!