Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egy héten csak egyszer...

Aki egy héten csak egyszer kétszer viszi levegőre a babáját, mit csináltok a lakásban? Úgy értem ti sem mozdultok ki napokig? Vagy azért vásárolni elmenntek addig vigyáz a babára valaki? Miért oly fárasztó a baba levegőztetése?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem megyek ki minden nap a babával, azért mert gyűlöli a babakocsit. minden nap kint van kicsit, de azért mégse cipelhetem egy órán át a 8 hónapos gyereket. hidd el, fárasztó lenne. most rendeltem egy háti hordozót, jó borsos ára volt, de ezzel talán megoldódik.
2009. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nem viszem ki a fiam, hogyha esik az eső. De ha csak szimplán hideg van, akkor jól beöltöztetem, jól felöltözök én is, és irány a levegő. Ha nagyon párás, vagy ködös az idő, akkor csak a kocsival kiteszem az ajtó elé. Olyan jókat alszik kint. Mostanában pedig igényli is a friss levegőt, ordít, ha bent kell lenni, viszont amint kilépünk az ajtón, be is vágja a szunyát. Boltba kenguruval viszem. Hétvégén meg apa megy vele sétálni, ez a párom kérése volt, hogy kettesben lehessen a fiával, én addig teszek-veszek a konyhában, vagy csak pihenek. A párom 3 műszakban dolgozik, így ha nekem valami elintézni valóm van, akkor igenis viszem magammal a 9 hetes babámat, mert nem tudom kire hagyni, egyik nagymama külföldön dolgozik, a másik a párommal egy helyen, egy műszakon. Meg is bolondulnék, ha nem mozdulhatnék ki.
2009. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi minden nap megyünk. Mi együtt intézuk az ügyeinket mert nincs aki vigyázzon rá.
2009. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem viszem mindennap, de inkább azért mert utálja sajna.12 hetes, és ha nem alszik el benne akkor nuku séta, üvöltés.És nem mindig alszik el benne.

Hát mivel ő még nem mobil, ezért ugye alszik bent, ha ébren van akkor ált. eszik, utána elvan egy kicsit maga az ágyon a játékaival, vagy beszélgetek vele, ilyesmi.

Bárcsak többet vihetném ki............

2009. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi minden nap megyünk, ha máshová nem is, de a közeli boltba friss pékáruért... de mióta saját lábán közlekedik, 1-1,5 órát minimum megyünk.

szerencsére ő kezdettől imádott levegőzni, és én sem bánom hogy kinn vagyok vele, ha az időjárás kivételesen borzasztó és benn kell maradnunk, akkor mindketten meg vagyunk makkanva ...

2009. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
már bocs, de lusta vagy. én esőben is kivittem naponta kétszer, amíg pici volt, most, hogy 1,5 éves, megy és döngeti az ajtót. Ja, hordozókendőm volt, míg nem tudott járni, mindenhová vittem, bevásárolni stb. nagyon fontos a friss levegő.
2009. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem megyünk ha olyan az idő. Pedig ha valaki, ő aztán gyűlöli az öltöztetést. Vásárolni nem viszem magammal. Azt mindig úgy intézem, hogy megvárom míg hazajön a párom a munkából, v. pedig hétvégén. Nekem ez a kis kikapcsolódásom :-)) 5 hós baba anyukája.
2009. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ordított a babakocsiban. Félőrültnek néztek, mert úgy járkáltam vele mint akinek darabos a benzin... Ez picikorában volt, utána megszokta a babakocsit. Később ha nyűglődött adtam neki babapiskótát, kekszet, kiflivéget. Csak akkor nem megyünk ki ha esik, amúgy naponta legalább egyszer, de ha jó az idő akkor kétszer. Nagyon fontos a friss levegő!
2009. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!