Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig maradsz otthon, illetve...

Meddig maradsz otthon, illetve mikor mész vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én 3éve vagyok otthon a kisfiammal. most jön a kislányom, talán karácsonyra megszületik. :) vele is úgy tervezem 3 évet maradok otthon, de természetesen az élet közbeszólhat és elképzelhető, hogy anyagi okok miat előbb kell munkába állnom. Én a magam részéről, a továbbiakban tökéletesen el tudnám képzelni az életem főállású anyaként egy szakajtónyi gyerek társaságában. :)))))
2009. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
3 évet maradok.nálunk nincs bölcsőde,és mivel mindketten nagyon korán kelő dolgozók vagyunk(4 óra) igy nem tudjuk megoldani,hogy elvigyük valamelyik nagyihoz,egyedül meg nem hagyom,még 1 órát sem.igy összehúzzuk a nadrágszíjat és maradok.persze az ovit is nehezen fogjuk megoldani pont ugyanezért az okokért,de akkor már muszáj lesz tenni valamit.
2009. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A legkisebbek ikrek,velük az iskolába kerülés évének végéig lehetek gyesen,ezt ki is használom.Most abban a szerencsés helyzetben vagyok,h ők ovisok,én pedig itthon vagyok,így délelőtt mindent el tudok intézni,délután pedig már csak a 4 gyerekkel tudok foglalkozni.
2009. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia, akkor megyek vissza mikor a baba 13 honapos lesz, sajna csak 1 évig tarják a munkahelyem,utána 1 honapig anyuékkal lesz aztán megy a bölcsibe.Sajnos nincs más választásom.
2009. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En sajnos csak egy evet maradok itthon a baboval. :( Pedig szeretnek tobbet de anyagiak miatt nem tudjuk megoldani. Ha maradnek semmit az egvilagon nem tudnank felretenni a babanak csak egyik naprol a masikra elnenk szinte. Igy nekunk marad a bolcsi. Reggel 7-tol, 13-ig dolgozom igy nem olyan rossz mert a nap nagyreszet ugyis a babaval toltom.
2009. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 2010 novemberében lesz 2 éves,szeptembertől megy bölcsődébe,2 éves korától megyek vissza dolgozni.

Én mindenképpen így is terveztem,mert sajnos a GYES nem fedezné a kiadásainkat:(!

2009. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves.6 hónapos kora óta minden hétvégén dolgozom/vendéglátás/.Ilyenkor apázik vagy mamázik.Már megszokta és imád ott lenni.Jövőre mikor 2 éves lesz akkor megy bölcsibe és akkor vissza tudok menni teljes munkaidőben dolgozni...
2009. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amig oviba nem megy a fiam. Én sehova nem adom addig. Ha ujra terhes leszek,értelemszerűen ez az időszak még plusz 3 év.
2009. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövő év májusába akkor lesz a lányom 15 hónapos.

Anyukámék itthon vannak(nyugdíjasként),ráadásul anyu óvónő,tehát nem lesz rossz kezekbe.

2009. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, ha két éves lesz visszamegyek dolgozni,mert a gyesből megélni nem lehet. A barátnőmtől még így is megkaptam,hogy Hollandiába már 3 hónapos baba mellett visszamennek dolgozni, csak nálunk lehetünk itthon ennyi ideig.
2009. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!