Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki megbánta a...

Van itt olyan aki megbánta a névválasztást?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam, rengeteget gondolkodtunk a férjemmel a névválasztáson. Az utónév könyvet vagy 10x átnyálaztam. Mindenképpen olyan nevet szerettünk volna ami különleges és nincs minden 3. gyereknek ilyen neve. Végül nagy nehezen megtaláltuk a terhesség végére. Miután megszületett a fiunk, már a kórházban volt még egy olyan nevű kisfiú. De akkor azt gondoltam hogy puszta véletlen. Na azóta csak azt hallom, olvasom, látom hogy nagyon elterjedt lett ez a név. Pont ezt akartuk elkerülni és úgy érzem kicsit megbántam hogy ezt a nevet választottuk. Éreztetek már így?

2014. jan. 7. 23:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


07:46os: Erre én is gondoltam, hogy jobban meghallom, de nem erről van szó. Biztos hogy nem hallottam még ezt a nevet. A férjem is csak 1 ilyen nevű embert ismert. Azóta itt gyakorin is elég sokat olvasom.


Ne haragudjatok, de nem szeretném leírni. Na persze nem azért mert rám ismernétek, hiszen elterjedt név. :) Egyszer írtam ki kérdést, ott megemlítettem a fiam nevét és 5 oldalon keresztül szapultak. A kérdés töröpve is lett mert annyira belázadtak a válaszadók. Úgy hogy ezt szeretném elkerülni. Aki privátban rám ír hogy érdekli a név, annak nagyon szívesen leírom üzenetben. Egyébként nem ilyen Lakatos Britniszpirszre kell gondolni...

2014. jan. 8. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!