Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni 1 éves (14...

Mit adtok inni 1 éves (14 hónapos) babátoknak? Én instant teát adtam eddig, a vizet sajnos nem issza meg. De most sehol sem kapok ilyen teát, azt mondták, hogy a HIPP-es teljesen meg is szűnt.

Figyelt kérdés
Én instant teát adtam eddig,a vizet sajnos nem issza meg.De most sehol sem kapok ilyen teát,azt mondták,hogy a HIPP-es teljesen meg is szűnt.Most mindenhol felvásárolták és nem lehet kapni.A filteres teát is csak úgy issza meg ha beízesítem,de nem igazán akarok cukrozni neki.Kubut is próbáltam,nem sok sikerrel,meg hát mindig nem akarnék gyümölcslevet se adni neki.
2014. jan. 19. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Más instant teákat is már nyugodtan ihat ennyi idősen szerintem..:) Mondjuk én láttam HIPPet még múlt hónapban..
2014. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak vizet.Születésétől kezdve azt kap.Nem is fogad el mást,csak a vizet.Próbáltam már gyümileveket,teákat stb,de semmit sem iszik meg.
2014. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Müllerben?

Nálunk is csak víz, semmit nm fogad el.

2014. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fogadja el a vizet, soha nem is fogadta. olyannyira, hogy nyáron (akkor volt 9hós) bekerültünk a kórházba majdnem kiszáradással. Akkor azt mondta a doktornő, hogy próbáljam meg neki a teát/gyümölcsleveket.

Elötte sose próbáltam, csak a vizzel próbálkoztam, mert az egészséges, nem rontja a fogait stb.

Aztán a doktornő hozott be egy szívószálas üditőt amit beletöltöttem a cumisüvegbe. A gyerekem EGYSZERRE 70ml-t megivott.

Na én azóta nem eröltetem a vizet, teát iszik itthon. Picwick gyerektea, gyümölcsös és nagyon szereti. Közbe-közbe xilittel édesítem neki nem cukorral. Amúgy ( véleményem szerint) az instant tea (hiába gyerektea) rosszabb mint a filteres. Több adalékanyag van benne, gondolj csak bele.

Egy csomó minden, hogy ne romoljon meg, megtartsa az állagát, színét, ízét.... szóval szerintem ne sajnáld annyira hogy nincs már instant!

2014. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem issza a vizet, ha kiskora tömény cukorral itatod. Elég nagy hiba volt. Próbálj meg neki cukormentes gyümiteát adni.
2014. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vízzel itatom
2014. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!