Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egész nap ordít?

Normális, hogy egész nap ordít?

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, így nem vagyok túl jártas a témában, de leszögezném, szeretem a gyerekeket, és tolerálni is tudok.

Viszont az szerintem nem normális állapot, hogy a szomszédban lévő kb 13 hónapod kislányt napjában 6x hallom teli torokból ordítani. Hol valós sírás, hol hisztis erőlködés, de teli torokból.

Eleinte nem zavart, mondván, kisgyerek, nyűgös, biztos fája hasa, vagy jön a foga, de ez szerintem sok. Vagy tényleg baja van, de akkor már rég orvos kellett volna vinni, vagy nem foglalkozik vele senki (el tudom képzelni).

Jó a logikám, vagy normális, hogy ennyit bömböl?



2014. jan. 21. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Csak 6x???Ne viccelj..akkor az a gyerek még nem is hisztis!!!

Azt hiszem ha mi laknánk a szomszédodban, már a gyámügyet is rám hívtad volna!!

3 éves lányom ellenkezős, hisztis, akaratos.

A 13 hónapos fiam ugyan ez csak kisebben.Van hogy együtt, vagy hogy egymás után, vagy hogy váltásban..de szinte állandó a hiszti nálunk.Akkor van csend ha alszanak..

Úgy hogy igen..ez normális.

2014. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom. Az én másfél évesem nem csinálja ezt.
2014. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen, normális és lesz ez még rosszabb is.
2014. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A gyerek azért ordít, mert még nem tud beszélni. Napjában hatszor? Összesen hány percet? Ez ez aranyos, nyugodt baba! A kérdező pedig adjon hálát Allahnak, ha a saját gyereke is csak ennyiszer fog napjában sírni!
2014. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Állítólag én sem voltam ilyen, és a tesóm sem.

Itt viszont azt látom, hogy anyu csak "menőzni" szeret a gyerekekkel facebookon, de igazán nem foglalkozik velük. Így a gyereket valahol megértem, viszont a hiszti és bömbölés szerintem nevelés kérdése.

2014. jan. 21. 12:48
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyik gyerekem sem volt ilyen, pedig a kicsim finoman szólva is akaratos.
2014. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

"a hiszti és bömbölés szerintem nevelés kérdése"


Látszik, hogy nincs gyereked. Normális, hidd el. Vannak nyugodtabb és temperamentumosabb, hisztisebb gyerekek. Ez még önmagában nem jelenti azt, hogy a szülő nem foglalkozik eleget a gyerekkel.

2014. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

"a hiszti és bömbölés szerintem nevelés kérdése."

Ne haragudj, de ebből a mondatból nagyon látszik, hogy nincs gyereked. Tudod, a kicsik nem egyformák. Az egyik akaratosabb, temperamentumosabb, a másik nyugodtabb, csendesebb, könnyebben kezelhető. Ez nem a szülő hibája. Nekem egy 19 hónapos fiam van, iszonyatos akarattal, ami ráadásul rengeteg ésszel párosul. Fel kell mellette kötni a gatyát, de ez nem azt jelenti, hogy ne foglalkoznék vele, ne nevelném. Mellesleg én is nyugodt gyerek voltam anyukám szerint, mégis a fiam teljesen más lett. Ne ítélkezz, amíg nincs gyereked, mert nem tudod miről beszélsz. 3. vagyok.

2014. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Elottem mar leirtak a lenyeget: latszik, hogy nincs gyereked. Ez nem baj. Majd lesz, es meglatod, hogy mennyire normalis. Anyukad szerint te nem voltal ilyen. Az en anyukam szerint en sem...az ido tudod megszepiti a dolgokat ;)


Az en lanyom 13 honapos lesz. Neveles kerdese? Mit neveltem volna rajta eddig? Most kezdodik az igazi neveles. Nem azt mondom, hogy eddig szabadjar volt engedve.


Az en lanyom is nagyon akaratos. Orulok, hogy vannak olyanok, akiknek nem hisztizik. Azt azert ne higyjek, hogy mert ok olyan nagyon jol csinalnak valamit. Mit kene mashogy csinalnom, amikor MINDIG megy a hiszti, ha valami nem ugy van, ahogy o szeretne. Hagyjam ra? Na az lenne meg jo vilag :) Majd megtanulja a hatarokat, es talan, mondom talan (mert meg kicsi igy ebben bizom) jobb lesz. De hogy hiszti nem lesz? Na az ketlem.


Ja, a mi szomszedunk leszigetelte a mennyezetet :D Szerintem nem miattunk, de ki tudja :D Ha miattunk, akkor viszont jol tette, mert a hisztis korszak meg csak most kezdodott. HA oket mar a 6 honaposom is zavarta, aki szerintem alom jo gyerek volt... :D

2014. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Drága Kérdező! Miért teszel fel kérdést, ha csak azokat a válaszokat találod hasznosnak, amik neked adnak igazat? Persze, majd jön a válasz, hogy nem Te pontoztál.
2014. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!