Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri cumisüveg melegítőt...

Megéri cumisüveg melegítőt venni? Meddig tartja melegen a tápszert? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én Babymoov ételmelegítőt használok. Univerzális, mindenféle cumisüveget, bébiételt tudsz vele melegíteni 3-4 perc alatt. Én nagyon örülök, hogy megvettem, sajnos nem jött meg a tejem, vagyis minimális mennyiséget tudok szoptatni, és kénytelen vagyok tápszert adni a 2 hetes babámnak :-( Előre felforralom a vizet, hogy mindig legyen kéznél forralt víz, amikor kezd ébredezni a baba, berakom cumisüvegbe az ételmelegítőbe (mindig azonos hőmérsékletre melegíti fel, pont annyira, ahogy a baba szereti) utána gyorsan összekeverem a tápszerrel és már tudom is neki adni szopizás után. Ha kihűl, mert nálunk van, hogy 2 órát is tart az etetés, akkor csak gyorsan újra melegítem, attól nem lesz baja, mert kb. 37 fokra melegíti csak fel és oda tudom neki adni a maradékot. Azt a 3-4 percet pedig ki tudja várni a baba. Nekem nagyon bevált, szerintem nézd meg interneten.
2009. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!