Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félhet az 1 éves kislányom...

Félhet az 1 éves kislányom olyan dologtól amit én nem látok például szellemtől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem hogy egy 1 éves tudná mi is az a szellem!Így szerintem csak a kézzel fogható, látható dolgoktól félhet még ennyi idősen!

Maximum félhet a sötétben, de nem tudatosan valamitől csak a sötétségtől, egyedüllétől, hogy nem látja a játékokat, anyát, stb!

2009. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
max te félsz a szellemektől,és a saját félelmeidet vetíted ki a babádra.szerintem nem félnek olyan dolgoktól ami csak hit kérdése.
2009. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk egyszer volt egy furcsa eset, bár azt hiszem, másfél lehetett a lányom. Egyedül alszik el mindig, úgy hogy bent hagyjuk a szobájában. Egyik este sírt és sírt, nem tudtuk mi baja. Láttuk hogy mutogat. Férjem kivette, és rájött, hogy az ágya alá mutat. Lefeküdt vele együtt a földre, benéztek, és férjem mondta neki, hogy "látod, nincs ott semmi." Amikor megnyugodott, visszafektettük és elaludt, ahogy szokott. Ilyen azóta sem volt többet, most már elmúlt két éves. (Amikor beszélnek, akkor persze mér sokkal könnyebb, de akkoriban még a lányom sem beszélt...)
2009. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem félek tőlük viszont nem egyedül volt és nem is sötét szobába hanem fogtam a kezemben és nagyon sírt és mutogatott egyfolytában a szobánk sarkába lévő fotelre ami üres volt!
2009. dec. 11. 13:08
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólonak:unokaöcsém 3 éves volt amikor baba látogatóba mentek és ahogy belépett a baba szobájába ezt mondta egyből:"Na akkor most kitakarítjuk a szellemeket az ágy alatt!" Most 6 éves az anyja mesélte el! Már alig várom,hogy tudjon beszélni de persze nem konkrétan ezért csak ha már kommunikálni tudunk jobb lesz!:-) köszi neked is.
2009. dec. 11. 13:12
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Én azt hallottam, hogy a csecsemők valóban látnak olyan dolgokat, amiket felnőttek nem. Pl. az emberek auráját, ill. az angyalokat... Ezek lehetnek pl. közeli hozzátartozók szellemei... De ezt a képességüket kinövik. Úgyhogy szerintem már 1-2 évesen nem látják. Vagy lehet?? Ki tudja... Nem emlékszik rá senki, miket látott csecsemő korában. Milyen kár.Kíváncsi lennék milyen sztorik kerekednének:-)
2009. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom,hogy 3 éves korunkig vagyunk fogékonyak ezekre a dolgokra.Mennyivel könnyebb lenne ha pár hónapos már tudnánk beszélni!:-) Most találtam a neten olyan (magyar)filmet,hogy kisbabát a szellem nyugtalanította.

Aki szkeptikus az meg úgysem hisz el semmit csak amit lát!:-)

2009. dec. 11. 13:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
13:22-es vagyok. 3 éves korukig? Akkor már viszont tudnak beszélni... el tudnák mondani hogy ez és ez van ott. Szerintem mindenki csak addig, amíg nem tud beszélni:-)
2009. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A 4hónapos fiam az egyik rokon házában nem mardt meg egy percig sem.

Jó idő volt, friss levegő bent, kint 40fok, tűző nap, de csak kint a kocsiban nyugodott meg, ahogy behoztuk újra sírt.

Ott halt meg a rokonunk férje. Erről ennyit.

2009. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2és fél éves volt, amikor furcsa dolgokat mondott. Egyik este a barátnőm nálunk volt, néztük a tv-t, a lányom egyszer csak mutat az ajtó felé, és azt mondja: bácsi. Persze mi semmit se láttunk, de megijedtünk. Két hét múlva a játszótéren hintáztunk, megint bácsizik. Kérdem tőle, hol a bácsi? Azt mondja: Itt áll. Hát ekkor igazán elgondolkodtam. Pár hét múlva megkereszteltük és a bácsi eltűnt.
2009. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!