Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16honapos fim elalvása követke...

16honapos fim elalvása következö:Beleteszem a kiságyba kimegyek Ö pedig alszik. Régen talán 1éve hogy nem altatom, elvan ettöl szokva is. Most pedig vendégségbe megyünk egész napra, mert mesze van és ott igy nem fog müködni az alvás?!

Figyelt kérdés
Elöre félek hogy alszik majd el délután?! Aki volt már ebben a helyzetben hogy csinálta? Olyan rég utaztunk már el ezekhez a rokonokhoz, és ez végedt nincs is kedvem:- ( Mitévö legyek?
2009. dec. 11. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ebben a korban már hozzá kell szoktatni hogy máshol is aludjon!Az én kislányom 13 hónapos de bármelyik mamánál vagyunk simán elalszik mindenhol/persze kap cumit meg viszük a kispárnáját-ez a kedvence/Ez csak szoktatás kérdése! Szerintem ez miatt ne maradjatok otthon!
2009. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet de mi nem vagyunk azok az utazgatos tipusok.És hát nincs megszokva.
2009. dec. 11. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem nem sikerült egy hete ez a művelet. 13 hós lányom reggel 3/4 9kor kelt, odaértünk az unokatesóhoz és a világért nem aludt el du., úgyhogy este negyed 9ig nonstop, de akkor bevittem a szobába és még le se tettem már aludt is. :-)
2009. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ó Istenem szegénykém.Attol tartok nálunk is ez lesz,És ha meg ez lesz akkor remélem nem hisztizés lesz hanem kidölés mint nálatok.Ugy sajnálom elöre hogy szenvedtetem,de nemgondolok rá majdcsak lesz valahogy.Köszi azért a válaszokat.
2009. dec. 12. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyfiam is ilyen volt,így én délután szoltam neki gyere megyünk aludni és én is oda feküdtem mellé a vendégségben,el is aludt rögtön.ESTE IS ÍGY .
2009. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is ez volt, olyan jól sikerült az hogy egyedül is el tudjon aludni meg szeresse a kiságyát, hogy sehol máshol nem volt hajlandó aludni.

Mi 2szer próbálkoztunk meg ezzel hogy máshol aludjon egyszer nyaraláskor a nyaralás végére én olyan hulla voltam, hogy mondtam hogy én többet nem vágyódom nyaralás után, fáradtabb vagyok mint mikor elindultunk.

A másik tesómhoz mentünk látogatóba, na ott se aludt.

nem akarlak elkeseríteni, de ez csak akkor változott meg mikor már olyan nagy lett, hogy értelmesen beszélgetve megtárgyaltuk a dolgokat :) és akkor is velem aludt egy ágyban. (ez 3 és fél éves korában volt)

2009. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 16 hónapos, két hete voltunk így, simán elaludt délután, és este is.

Nem is gondoltam, h utólag lesz valami hatása, de furcsa dolog történt, 2 estét végigkínlódtunk itthon...

2009. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleges...

VAgy lerakod és ugyanúgy elalszik

vagy learakod, ott maradsz vele, mert hát mégis idegen hely és elalszik

lerakod, de nem alszik el-és akkor? Egy nap nem alszik, ennyi. majd elalszik hazafele a kocsiban, és másnap változatlanul megy minden

emiatt igazán nem kéne félned az utazástól, nagybb baj soha ne legyen...

2009. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jajj hát remélem jol megy majd kiderül,és hát igaz másnem hazafele elalszik.Bár ma is csoda történt a mamánál a kezében elaludt letette és aludt tovább.Én csak néztem amikor anyu mesélte :) Remélem a szombat is ilyen egyszerü lesz.Koszi a válaszokat
2009. dec. 16. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányomnál ugyanez volt a probléma. Nálunk az vált be, hogy utazóágyban altattam, úgy, hogy ne érjen el, ne kapaszkodjon belém. Leültem a fotelba és úgy csináltam mintha aludnék.Kicsit nyűgösködött, de kb. 10 perc és aludt is. Azóta egyre könnyebben alszik el idegen helyen is.
2009. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!