Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos múlt 25-én a kisfiam...

5 hónapos múlt 25-én a kisfiam. Bele tehetem már a kompba? Már ül egyedül, meg tartja magát.

Figyelt kérdés

Én úgy tudom,hogy 6 hós kortól bele lehet már tenni.

Akkor ha pár percre bele teszem az nem baj??!!


2009. dec. 27. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan beleteheted hosszabb időre is,nem lesz tőle semmi baja,csak ijesztgetnek vele.Az enyémeknek sem lett semmi baja a kompban léttől.
2009. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp nem ajánlom, hogy egy 5 hónapos babát belerakj!Amikor már egyedül feláll akkor javasolt belerakni, addig a gerincét nagyon megterheli, inkább rakd le egy játszószőnyegre, így sokkal jobban fejlődik a mozgása. nagyon fontos, hogy kialakuljon a mászás folyamata. De a döntés a tiéd. eüs
2009. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Az én fiamnak is van,ő 4,5hós.Én bele szoktam rakni kisebb-nagyobbidőre.Szerintem nyugidtan.

2009. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ajánlotta a babámnál csípőszűrést végző ortopéd gyermekorvos. Sőt!
2009. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
A komp káros :P
2009. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne tedd bele. Az ő kis gerincének ez még nem való.

Az egészséges mozgásfejlődése érdekében nem ajánlott és nincs rá szüksége.

2009. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
DE azért még gondolom nem percekig tartja magát? VAgy már igen? Mert ilyenkor még csakis kitámasztva lehetne ültetni, mert sokáig úgysem bírja még, nehogy hátravágódjon. Persze gondolom ott vagy, ugrásra készen. Hát nem tudom, én inkább még várnék vele. Mert a komphoz kell a lába is, és nem feltétlen csak az ülés szükséges hozzá. Szerintem még megterhelő a hátának.
2009. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon kicsi hozzá. Én most merném belerakni nyugodt szívvel az enyémet de már nem érdemes venni erre a kis időre ezért nem veszek.

10,5 hónapos, már nagyon sokáig elálldogál (egyedül áll fel) és folyton ott kell lenni a sarkában mert el szokott csúszni. Persze nem a szőnyegen áll fel még véletlenül sem hanem ott ahol csúszik. Meg rajtam akar felállni és ha nem ülök le hozzá akkor hisztizik, nem tudok tőle semmit csinálni. Az az igazság, hogy néha már agyamra megy ezzel szóval nekünk nagy segítség lenne egy komp de hamarabb tuti nem tettem volna bele.

2009. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Szia!utánna olvastam és sehol semmilyen forumon nem ajánlják egészséges babának a komp használatát!!!!!
2009. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Ez gondolom most megint egy kamu kérdés, ugye?

Írni és olvasni tudó szülé nem használ ilyen szarságokat.

2009. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!