Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van ertelme legzesfig...

Mennyire van ertelme legzesfigyelot vasarolni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem semmi!

Hacsak nincs valami probléma,mondjuk koraszülött,vagy légzési nehézség stb.De ez megint más téma.Egy teljesen egészséges csecsemő mellé felesleges.Mind felnőttünk nélküle.Illetve,ha nem tudod hogyan kell szakszerűen újraéleszteni egy csecsemőt,akkor is annyit ér,mint egy marék döglött lepke.Csak azért,hogy beriasszon és te meg halálra aggódd magad felesleges.


Megjegyzem kevesen osztják a véleményem.(ŰVagy én csak az ellentáborral találkozom.)

2008. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is felesleges. Amíg nem jött divatba, addig senkinek sem volt, és a babák mind felnőttek. Ha probléma van a légzésével, azt az orvos egyből látja, megvizsgálják a babát a születéskor. És tényleg csak úgy van értelme, ha újra tudod éleszteni a babát. Mert ha nem, akkor sem tudod megmenteni, hiába riaszt a készülék. Meg nagyon érzékeny, minden szar miatt jelez. És tudjuk, hogy néha kihagy egy fiatal baba légzése, amikor alszik.
2008. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szia nekünk ha nincs meghalt volna a lányunk.semmit nem vettek észre rajta egyik éjszaka jelzett fel kaptam de nem reagált mesterségesen lélegeztettük utána irány a korház.3napos vizsgálat után kiderült gyengék a nyálkahártyái.mai napig használjuk és ha ez nincs már ő sem lenne
2008. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Tényleg sok a téves riasztás, aztán csak ráparázik az ember. Én így vélekedem a mérlegről is.
2008. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ertelme nem tudom hogy van e, de nekunk van. Valahogy ez a mai vilagban beletartozik a babaszobaba. Regen is felnottek nelkule de akkor ez nem volt ma meg van. Aki megteheti az meg veszi es sokaknak megnyugvast okoz belertve engem is.

5 honaposak vagyunk baby control markaju legz.figy.hasznalunk es meg egyszer sem riasztott be. (tevesen sem)

Jo dontest!:)

2008. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Nálam is ugyanaz, mint a mérleg. Én nem drótozom be a gyermekem...

Azért lihegik túl, hogy a "légzésfigyelőgyárak" megélhessenek.

2008. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme!

A lényeg pont az, hogy azokat az eseteket előzi meg, amikor SEMMI BAJA a babának, mégis megtörténik, hogy egyszercsak nem vesz levegőt! Ritkán fordul elő, ez tény. De akivel megtörténik, azt nem fogja vigaszlatni, hogy ritka eset! Van ilyen a környezetemben. Náluk megmenekült a baba, de ez csak a szerencsén múlott, mert anyuka pont ránézett (délután volt) és látta, hogy nem vesz levegőt. Kikapta a kiságyból és rohantak be a kórházba. Ott azt mondták, az volt a mázli, hogy pont akkor nézte meg, és hogy amíg szaladtak, magához szorította és akaratlanul is többször megnyomta a mellaksát, így levegő pumpálódott a tüdejébe. Nem volt légzésfigyelőjük, de most már van! A babának előzőleg semmi baja nem volt!

Arra meg, hogy mi is felnőttünk nélküle: igen, mi fel. Akivel viszont minden előzmény nélkül baj történt, az nem nőtt fel. Nem hallottál ilyenről? Nem, mert ritka. De a szülei ettől nem boldogabbak...

Én úgy vettem meg a légzésfigyelőt, hogy reméltem, sosem lesz hasznos! Ha feleslegesen megvettem, akkor jó, mert semmi baj nem történt, nagyszerű, eladom és más babákra is vigyázni fog.

2008. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnyugvas a szulonek. Sajnos nem ritka jelenseg a bolcsohalal, es a mai napig sem talaltak meg az okat. Teljesen egeszseges babak halnak meg igy, es azert, mert egy bizonyos kor felett olyan melyen tudnak aludni, hogy egyszeruen nem vesznek levegot. Nekem inkabb riasszon be tevesen, minthogy elveszitsem a gyerekem raadasul ugy, hogy tudom, lett volna megoldas. Sok olyan dolog letezik, ami regen nem volt, most meg van. Akkor most le kellene ragadni a multban, mert akkor is volt valahogy?
2008. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyetértek a pártolókkal. Azért van egy-két jó dolog is fejlett, technikával átszőtt világunkban... Ha már egyszer nem tudják megfejteni a bölcsőhalál okát, legalább segítsenek figyelni, hiszen itt csak néhány percről van szó, ami akár végzetes is lehet.


Az, hogy mind felnőttünk enélkül, ez csak azért van - bocsánat!! - mert aki nem, az nem tud itt fórumozni...


Én is tényleg inkább kiadtam érte feleslegesen a pénzt, felkelek miatta "feleslegesen", de inkább, mint hogy bármi baj legyen. Addig amíg nem velünk történik, nem hisszük el hogy van ilyen?!

2008. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megnyugvás, ha van. Uis ne legyen így, de ha kell, tudsz segíteni a gyerekeden. Ez uolyan kérdés, mint az őssejt. Ha van lehetőséged beszerezni, ne sajnáld rá a pénzt, megéri! Hidd el!
2008. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!