Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van ertelme legzesfig...

Mennyire van ertelme legzesfigyelot vasarolni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon hasznos,főleg,ha kisfiatok van,mert náluk fordul elő leginkább a bölcsőhalál.Nálunk-most 4 hónapos a kisfiam-hála Istennek csak egyszer riasztott,de ha nincs, akkor most lehet, hogy nem egy boldog anyuka lennék, hanem egy roncs.Tény, hogy van téves risztás is,de inkább risszon fel álmomból tévesen, mint arra ébredjek, hogy elvesztettem a legféltettem kincsemet!

Aki hülyeségnek tartja, az rizikózzon nyugodtan,de én azt mondom, hogy nagyon hasznos is lehet.

2008. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is fontos, nekünk 2x risztott tévesen és egyszer én rázogattam a gyereket mire felkelt. Szerencsére semmi baja, de azóta még nyaralni is visszük magunkkal. Napközben ha alszik a babakocsiban, gyakran ránézek. Így az éjszakáink is nyugodtabbak. Nekünk nem volt amikor gyerek voltam, szegény anyukám 2x is jött éjszakánként ellenőrizni minket. Én legalább alhatok, pihnhetek nyugodtan. Miért ne használjuk ki a technika előnyeit?
2008. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
amúgy nem muszáj venni, lehet bérelni is. A barátnőm ezzel foglalkozik mellékállásban, és biztosan bérelnék. Ha valami gond lenne ezen ne múljon szerintem.
2008. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ez nem volt kérdés, vettünk. Ha valamit ki lehet küszöbölni és megtehetjük, akkor kutya kötelességünknek éreztük, hogy megvegyük. 8 hetes a kislányunk és háromszor riasztott, amiből kettő fals volt, mert lemászott róla. Egy viszont éles. Szerencsére már a hangjától is fölébredt, így már éber volt amikor fölkeltettük. (Persze rohantunk hozzá és a torkunkban dobogott a szívünk.)

Én úgy tudom általában elegendő, ha csak fölkeltik a babát, akit éleszteni kell, azzal nagyobb baj van. Én például bár tanultam az újraélesztést, fogalmam sincs, hogy éles helyzetben tudnám-e a tanultaknak megfelelően alkalmazni.

2008. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!