Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik éjszaka egy...

Mennyit alszik éjszaka egy huzamban 4 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Mit eszik lefekvés előtt? Anyatejes, tápszeres, esetleg tejpép? Mennyit eszik?

Kérlek a kérdésre válaszoljatok, tudom, hogy nem csak az evéstől függ, mennyit alszik, csak kíváncsi vagyok.

(az én kisfiam este 7-től 2-ig, utána reggel fél6-fél7-ig)


2010. jan. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10-én lesz 4 hónapos lefekvés előtt 170-180 tápszert eszik és legközelebb 4 és 5 körül kel fel enni, és utána kb 8-ig alszik. Éjszaka egyszer kétszer nyöszörög de legtöbbször cumi kell és utána alvás! Most fogunk ráállni az esti tejpépre, kiváncsi leszek. (ő mindig tápszeres volt)
2010. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tápszeres kislányom este 6 kor eszik 150 ml-t alszik reggel 6ig,eszik ismét 150ml-t majd alszik még 8-ig.Napközben már csak egyszer alszik kora délután fél,egy órát.
2010. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, én is kíváncsi vagyok, valakinek sokat aludt a babája a tejpéptől, van, akinél semmi sem változott.
2010. jan. 3. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
4,5 honapos kislányom este kilenckor alszik el, és kettőkor kel előszor. Eddig kizárolag tápszeres volt, a napokban kezdtuk a kostolást. 5 orahosszánál tovább egyhuzamban eddig még soha nem aludt tobbet. (bocsi, csak a claviaturám rossz :))
2010. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


4 hónapos a lányom, 8kor eszik 200milit, eléggé nagyevő, és hajnali 5-6 között kel fel enni. Ritka, hogy egyszer felébred, az is cumi miatt.

2010. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az enyém már nagyobb, de 4 hónaposan csak anyatejes volt. Este fél 8- 8-kor becicizett, és reggel 7- fél 8-ig meg se nyikkant, se inni, se enni, se semmi.

6 hetes kora óta nem eszik éjjel. Amikor nagy meleg volt, akkor ébredt fel inni időnként. Most meg azért ébred fel hajnal 3 körül, mert át akar jönni, hogy velünk aludjon (13hónapos).

2010. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányom ennyi idősen este 8-9 körül szopizott (nem mértem mennyit) és reggel 7-8-ig aludt, meg se nyikkant. (mondjuk napközben szinte alig aludt) Kicsi fiam, aki most 3,5 hónapos, este 7-8 körül szopizik és 3 körül akar enni, majd nagyjából 3 óránként. De 1 hónapja volt 3-4 átaludt éjszaka is, amikor reggel 8-9ig nyomta úgy este 10-től. Most próbálom kitalálni, mitől ébred ennyiszer. Talán fejlődési ugrás, vagy csak szomjas... (ja és ő nappal nagyon jól alszik)
2010. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lányom este 9-kor eszik 180ml tápszert + iszik 50-60 ml teát vagy almalevet. Az ital nélkül nem hajlandó elaludni. Mondjuk napközben is sokat iszik, remélem nincs baj a veséjével.

Reggel 6-7 között kel, eszik 150 ml-t, majd alszik tovább kb 9-ig.

2010. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na az elottem szolokhoz képest én vagyok a kivétel.AZ éN FIAM MéG CSAK SZOPIZIK.eSTE 10 KORUL ESZIK,DE CSAK ILYENKOR FéL 12-KORUL ALSZIK EL.jo ESETBEN fél 3-ig alszik,és aztán pontosan 3 oránként kel enni,de van hogy gyakrabban.
2010. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 10.-én lesz 4 hónapos. Este 7-kor eszik 200ml tápszert legkésőbb 8-kor már alszik.Reggel 8-ig alszik.
2010. jan. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!