Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kaphat el baba egy...

Mennyire kaphat el baba egy betegseget szopizas utjan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha az anya beteg?

Akkor sztem nem kaphat el a baba semmit.

Mert egyből megkapja az ellenszert is.

2010. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Pont úgy van ahogy az előttem szóló is írta, nem kapja el:)
2010. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont cseppfertőzés útján elkaphatja sajnos úgyhogy maszk, meg nem puszilgatni, nem belemászni, még gyakrabban kezet mosni. Sajnos tapasztaltam.
2010. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám anyatejes.Én elkaptam valamit a Keresztfiamtól, aki 10 hónapos és szintén anyatejes (ő az apjától kapta el), és elkapta tőlem a babám.De enyhébb volt, mint nekem.

2010. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha az édesanya megbetegszik


"Hogyan viselhetem gondját gyermekemnek, ha beteg vagyok?" Aggódó anyák nem ritkán feltett kérdése ez. Természetesen egy aktív, egészséges babáról való gondoskodás egyébként sem fáradságtól mentes, az anya esetleges betegsége esetén pedig valódi nehézségekbe ütközhet. Megnyugtató a tudat, hogy a szoptatás oly sokkal könnyebbé, egyszerűbbé teszi a babáról való gondoskodást. Kisebb betegségek esetén, amilyen a megfázás vagy az influenza, fel sem kell, hogy merüljön az anyában a szoptatás megszakításának gondolata. A kórokozók nem jutnak át a tejjel, és a baba kétségtelenül legalább annyi ideig ki volt téve a betegségnek, mint az édesanya maga, sőt még korábban is, mint ahogy az anya észrevette, hogy megkapta a betegséget." Ha mástól kap el valamilyen betegséget, akkor ugye tőled eleve nem kapja meg az ellenanyagokat, de így is kevesebb az esély, hogy a betegség súlyossá váljon.

2010. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!