Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A betegséget érzem vagy...

A betegséget érzem vagy összejöhetett a baba is?

Figyelt kérdés

November 7-10 ig volt meg a menstruációm, és szedek gyógyszert is (Belara). Viszont késett egy hetet és beteg vagyok. Már hónap elején is beteg voltam, szedtem egy rakás antibiotikumot és arra lennék kiváncsi hogy vajon szerintetek ha megint gyengítette a gyógyszer a fogamzásgátlót, akkor nagyon koraiak lennének még a tüneteim vagy csak a betegség miatt érzem így magam.

Hányok, szédülök, émelygek.13.-tól barnás-rózsaszínes folyásom van.Jött már hasonló körülmények miatt össze baba, de most volt plussz óvszer, egy alkalmat leszámítva,első nap amikor antibi.-t vettem be még hónap elején.Tipp?Lehet így?Most már kezdek ideges lenni, mindig beteg voltam eddig, mikor megfoganhatott a baba (3*) , és csak 1 babám van, vérvétel már mutatná ugye?Bocsi az "idétlen" kérdésért, de többször vetéltem már, nem szeretném ha megint az lenne, ha összejött és jóformán csak akkor voltam beteg az utóbbi 4 évben ha baba volt.Volt már valaki hasonló helyzetben?


2010. nov. 23. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Koraiak még a tünetek. Nekem nov 9 volt az első napja a ciklusomnak, tehát elvileg majd dec 6-ra várom vagy nem várom. Majd kiderül. Tehát akkor termelődik a hcg. Neked ha pontosak a ciklusaid, és gyógyszer mellett miért ne lenne, csak december 4-vel kezdődhet valami tünet szerűség, hisz akkor indul meg a hcg termelésed, ha az vagy.

Az írásod alapján nem vagy terhes, és szerintem csak sok volt a gyógyszer az antibébivel együtt és megkavart. A vérvétel sem mutatja ki még.

2010. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!