Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 éves vagyok, a kisbabám 1...

17 éves vagyok, a kisbabám 1 hetes, és néhány dologban segítség kéne. Bővebben lent. Anyukák, mondanátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
1 hete szültem a kislányomat császárral, én nem emlékszem, de a párom mesélte, hogy 1-2 percig ütögették a hátát, meg az orrába is fújtak, mert nem akart levegőt venni. A párom egész nap dolgozik, éjjel ér haza, és egyedül vagyok itthon a kislánnyal. Észrevettem, hogy hogyha alszik olyan mélyen el tud aludni, hogy alig vesz levegőt, és szoptatás közben is megfigyeltem, hogy borzasztó lassan lélegzik, néha elfelejt levegőt venni, úgy szopizik. Van ilyen babamegfigyelőm, hogy éjjel riaszt ilyen esetekben, de még sosem riasztott. Viszont nem tudom miért, de 1 hete alig alszom, ha épp nem szoptatok, 5 percenként felugrok, mert nem hallom, hogy levegőt venne, meg kell dörzsölgetni. Az orvos szerint semmi baja, és én vagyok a "túlaggódó anyuka", de higgyétek el nekem, nem normálisan lélegzik. A védőnőt tegnap kihívtam rendesen leszidott, hogy semmi baja, miután addig nyúzta a gyerekem, hogy félórát sírt utána egyhuzamban. Nincs valami ötletetek?

2014. júl. 17. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


En tenyleg nem szeretnek rosszmajunak tunni,de ez veletlenul nem a te kerdesed? Ha igen,akkor nem jo jatek!

17hkm

2014. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden kisbabát kitisztítanak! Kiszívják az orrukat megcsapkodják a hátukat! Az én kisfiam rögtön felsírt de ő is "megkapta" ugyan ezeket!!


Egyébként a babák alapból csak pihegnek még! Én is állandóan néztem hogy vesz e levegőt olyan picit mozdul a mellkasuk! Nekünk is volt légzés figyelőnk pedig egy szobába volt velünk születése óta!

Nyugi ha az orvosok azt mondják minden oké akkor úgy van! :)

2014. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Kezdesz gyanús lenni kérdező.Vagy kamuzol vagy nagyon para vagy.

2014. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem el hogy ennyi rosszindulatu ember van.....ezzel nem sokat segitetek neki :( ha meg kamu a kérdés akkor nem muszály válaszolni de ha leirjátok a válaszotokat szerintem akkor sem haragszik meg senki


nyugi biztos nincs semmi baj és ha van légzésfigyelőd akkor ugyis riaszt ha netalán baj lenne de nyugi nem lesz!az én fiam is sokkal lassabban szuszog mikor már teljesen álomba merült de ha nagyon nem vagy nyugodt akkor kérj valamilyen kivizsgálást,sajna azt nem tudom mit lehet ilyenkor nézni :/

2014. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg először is. 17 évesen ez baromi nagy felelősség, de mindent túl lehet élni. Édesanyád vagy anyósod nem tud segíteni ezekben az első hetekben neked? Szerintem sokat javítana a lelki állapotodon, főleg, ha az előző kérdést is te írtad ki. Ha van légzésfigyelőd, akkor használd, ne feledd, arra találták ki. Én is észrevettem egyébként, hogy a babám néha ki-kihagy pár másodpercet, de ezzel nagy probléma nem lehet.
2014. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! Nyugodj meg, nincs ott semmi baj. Egy 1 hetes baba főleg ha alszik, nagyon lassan veszi a levegőt. Én is paráztam eleinte, mert alig látszott, hogy mozogna a kis mellkasa. Utána megszoktam. Van légzés figyelőd is, nyugi, az jelez ha baj van.
2014. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a légzésfigyelő riaszt ha baj van. Én azért tudtam nyugodtan aludni, pedig másik szobában alszik a kislányom amióta haza hoztuk a kórházból. Minden baba így piheg az elején.
2014. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nappalra is használd a légzésfigyelőt. ha baj lenne, riaszt.
2014. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!