Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces tapasztalataitok...

Milyen vicces tapasztalataitok vannak a baba első pár évéből? (Ami lehet, hogy csak utólag vicces )

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez a link: [link]


és kérdés ihlette:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azon belül is a 16-os válaszoló linkelte ezt. Nagyon jót nevettem rajta, és kíváncsivá tette, hogy kinek milyen, utólag vicces tapasztalatai voltak a baba első pár évében?



2014. aug. 7. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
21 hónap van a 2 gyerekem között. Egyszer a kicsit pelenkáztam, és közben a nagyobbik lenyúlta a gyógyszertári popsikenőcsöt, és egy pillanat alatt fehérre meszelte magát vele. (Egy szál pelusban volt, éppen fürdeni készült...) Így készült az egyik legviccesebb fotónk.
2014. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én állítólag 2 évesen meztelenül rohangásztam az udvaron egy kaszával. Nem emlékszem rá de nagy látvány lehetett.
2014. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!