Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Soproni anyukák, mi a vélemény...

Soproni anyukák, mi a véleményetek Peitl Szilárd doktorról?

Figyelt kérdés
Milyen a megítélése mind szakmai, mind emberi oldalról tekintve?
2010. jan. 13. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyeseket hallottam, mint mindenkiről. Nekem nem volt bajom vele, korrekt volt. Néhányszor ultrahangozott, és tulajdonképpen ő vette észre, hogy nincs minden renben a babámmal. Amiket az UH-król hallottam, ő a legpontosabb, viszont mindig nagyon erősen nyomta a hasamat :) A betegeivel biztos, hogy nagyon kedves, van ismerősöm, aki hozzá jár, nála szült, meg volt elégedve.
2010. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen mindenki rákattant a Peitlre?volt egy ilyen kérdés pár órával korábban is.

Szakmailag: én azt hallottam, ő a környéken a legjobb UH szakember. Egyébként tényleg alapos, bár nem mozizik.

Emberileg: szerintem nem az a barátkozó orvos. HA kérdezel, válaszol, de nem fog puncsolni meg körbeugrálni. Szerintem nagyon korrekt pasi.

2010. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,csak kíváncsi vagyok a dokikra.Talán ez segít eldönteni kihez járjak.


: )

2010. jan. 14. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakmailag: jó orvos, tárgyilagos, szereti ha igaza van és ővé az utolsó szó (de ezt mindenki szereti).

Emberi: gyerek barát (és ezért szakmailag is ilyen a hozzá állása, inkább a gyerek érdekeit nézi, mint a nőét). Racionáis ember és szerintem kiegyensúlyozott.

2010. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!