Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás terhesség alatt?...

Szoptatás terhesség alatt? Mikortól változhat az anyatej íze?

Figyelt kérdés
Ovu után kb. másfél héttel vagyunk, esélyes lehet a tesó - a még szoptatott babám épp most választotta el magát és a lefejt tejet sem fogadja el. Lehet, hogy ennyire hamar változik a tejcsi íze, ami miatt elutasítja a szopit?
2014. aug. 29. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 16hetes vagyok,még szoptatok. Nálunk nem választotta el magát a terhesség miatt. Amúgy úgy hallottam, hogy a 16hét körül alakul át, de van akinél meg már a menstruáció miatt sem fogadta el a baba és van, akik végig szoptat. Gondolom gyermeke válogatja.
2014. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lefejt tejet fagyasztottad? Mert akkor savanykásabb és sok baba azt nem szereti... Ez is lehet az oka.
2014. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig semmi nem zavart be - se ételek íze, se a ciklusom. Most pedig egyik pillanatról a másikra nem szopizik. :/ Nem fagyasztottam a tejcsit, "frissiben" kapta, de vágott egy fintort, majd elhajította a cumisüveget.
2014. aug. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!