Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot kérnék, hogyan...

Tanácsot kérnék, hogyan altassam cici nélkül egy éves picikémet délben?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy van némi eltérés aközött, hogy mikor álmosodik el, van hogy délben van hogy egy órakor. De nem mindig egyértelmű a jele, mert tegnap is ma is azt csinálta, hogy már jelezte, hogy álmos elég korán, mégis csak másfél óra múlva aludt el, ma is később fog szerintem. A célom az, hogy ne cicin aludjon el, de így nehéz, mert órákig nem fogok az ágya mellett ülni. Olvastam neki, dúdoltam, beszéltem hozzá, majd ottülve hagytam, hagy legyen el magának, de azért nem akarom ezt órákig csinálni. Ti honnan tudjátok, mikor hajlandó elaludni a babó?
2010. jan. 20. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nehezen taláom ki mostanában. 13 hós, és kb. 2-3 hete má csak 1x alszik egy nap. de az változó, hogy mennyit és mikor. még grafikont is készítettem, hátha abból kiokoskodok valamit, de csak az látszott hogy káosz. :) na de mondjuk nálunk lehetetlen lenne cici nélkül, ordítás lenne csak és nyűglődés.
2010. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sose altattam el cicin, vagy kézben. (Kivéve, mikor magától beájult még piciként)

Amikor álmosnak tűnik beteszem a kiságyba, énekelek egyet neki, megsimogatom, aztán kimegyek és becsukom résnyire az ajtót.Van hogy 5 perc múlva már mehetek betakarni, de van hogy 1 órán át "beszélget", játszik a rongyikájával.

Miért kell mellette ülni, míg el nem alszik? Sírdogálna? Este hogy altatod el?

9,5 hós anyukája

2010. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most szoktatom le 11hós babámat a ciciről vagyis a déliről ugyanúgy történik minden ölbe veszem beszélek kicsit hozzá adok kicsi teát cumisüvegben megissza és viszem a kiságyába első 2nap apa csinálta nála nem volt sírás tegnap Én raktam le mert Apa dolgozott nálam volt sírás kb 2perc és aludt ....de nálunk sose volt ringatás és dúdolás meg tanítottuk egyedül aludni mikor 7hós volt....ha délelőtt álmos akkor jön bújik és kicsit nyügi de sose ásítozik néha dörzsöli a szemét de nála se a konkrét jelek vannak
2010. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eleinte azért akarok mellette lenni, hogy ne legyen neki egyszerre nagy megvonás a cici is meg az anyja is, majd ha nagy lesz, otthagyom, addig nem. Ő még kicsi, csak én vagyok neki.
2010. jan. 20. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint.

Én kezdettől úgy megyek ki, hogy "ha felébredsz és szsólsz, anya bejön hozzád. Várni fogom, hogy felébredj!" Ezt mondom. Ha el kell mennem, megmondom, ki fog bemenni hozzá, ha felébred. Megszokta, hogy anya mindig ott van, még ha nem is látja.

2010. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!