Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiszta depis lettem ettől!?

Tiszta depis lettem ettől!?

Figyelt kérdés
Olvastam a negatív tapasztalatokat a hivatalokban való várakozásról és stb-ről. Írnátok olyan élményeket, ami kimondottan kellemesen éreintett? Szeretném érezni, hogy van még remény, és vannak még jó emberek a világban! Kicsit amúgyis magam alatt vagyok, kellenének jó élmények!!!
2010. jan. 22. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor menten anno a fiammal, mostanság a lányommal, mindig előreengedtek. (posta, apeh, ügyfészolgálat...)

Sőt múltkor a nagyfiamat hirtelen el kellet vinnem bőrgyógyászatra, a kicsit (10 hós) is vinni kellet, mert egyedül voltam velük és egy nő maga elé engedett minket.

2010. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, hogy spar-ban óriási sor, egy dolgozó látta, hogy nagy hassal + babkocsiban kisbaba állok a sorban. Kivett a sorból (értsd szinte szó szerint, kikapta a kosarat a kezemből) és előrevitt egy használaton kívüli pénztárhoz :)
2010. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vásárláskor megengedik, hogy a babakocsi aljába pakoljak a kosár mellett, hiszen nem tudok két kocsit tolni. És, ha látja a biztonsági őr, hogy jövünk, akkor a forgókart leszedi, hogy könnyebben jussunk be. Postán, gyógyszertárban legtöbbször szólnak, hogy menjek előre.

A buszon mindig kapok ülőhelyet, ha nem babakocsival utazunk.

2010. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is inkább negatív tapasztalataim vannak. Viszont a munkahelyemen mindenki sokkal előzékenyebb volt velem, de idegen helyen nem nagyon jellemző.
2010. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi másik országrészbe költöztünk 1 éve kb. és itt pozitiv élmények érnek szinte folyton!!! Eleinte észre se vettem hogy ha vki segíteni akart mert annyira elszoktam tőle:)

Az egyik postán a kisgyerekkel mindig előre engednek sőt a látványosan terhes mamákat is előre hívják és érdekes mód senki se morog emiatt.

Fitala hapsik rendszeresen kinyitják az ajtókat nekünk és most közlekedtem nemrég távolsági buszon egy örökmozgó 2 évessel és egy hordi kendőben cipelt 7kilós 2 hónapossal (plusz ugye hátizsák vastag ruha kesztyű stb.) és mindkétszer 50-60 körüli férfiak felkísérték a fiamat a buszra, meg felültették az ülésre stb. szóval mintha ismerősök lennénk.

Nagyon jólesett!!!

Szóval vannak még jó emberek!!!

(mondjuk nyáron nagyon ki voltam ábrándulva mert az apehban pl. nekem kellett nagy hassal felcipelni a babakocsis nagyfiamat kb.12 lépcsőn és sose engedtek előre...) de pl. az okmányirodában már külön időpontot kaptunk és egy percet se kellett várjunk!!

2010. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Terhesen is előre engedtek szinte minden alkalommal, és amikor megszületett a kisfiam, akkor is. Segítettek babakocsit felemelni, levinni, ...stb.
2010. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnos rengeteg a bufurc ember,aki a babakocsira ráccsapja pl. az ajtót.De engem például egyszer az OTP/!/ ben előrehívtak az ügyintézők,a babámmal-pedig nem viselte rosszul.Sorban is engedtek már előre a boltban,bár ha nem muszály,kivárom,szokja a lányom is,hogy nem megy minden hamar.De különben nagyon nem figyelnek egymásra.MA én kisértem át egy vakot a zebrán,ami nem ment könnyen,babakocsival,de más simán elment mellette...
2010. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!