Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos kislanyomnak mitol...

2 honapos kislanyomnak mitol konnyezhet a bal szeme 3 napja? Nem a sirastol! Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
valadekozik is? sarga csipa ilyesmi? talan huzatot kapotz
2014. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem valadekozik,es nem is piros.
2014. okt. 11. 07:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy kis csipa is!
2014. okt. 11. 07:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Az átlátszó valadek ált. Vírusfertőzésre utal.

Szerintem első körben kérdezd meg telefonon az orvosodat, védőnődet.

2014. okt. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kell varjak hetfoig. Csak akkor elerheto az orvos! :(((
2014. okt. 11. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet az előttem szólóknak van igaza, de egy ismerősömnek is könnyezett a szeme a kislányának elvitte orvoshoz, végül szemészetre, és kiderült, hogy befelé kezdett nőni a szempillája ez irritálta... semmit nem csináltak vele mondták, hogy várjanak pár hónapot, mert többnyire rendeződni szokott magától ez a probléma... igazuk lett :) de persze ha nem múlik el nézesd meg az orvossal, ez csak egy példa, hogy esetleg nálatok is ugyan ez a probléma...
2014. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könnycsatorna elzáródás is lehet. [link]
2014. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg dokinak, de addig is naponta többször törölgesd át kamillás vattával. Nekünk a doktor bácsiig el is múlt, valószínűleg csak megfújta a szél, azóta sem tért vissza a probléma.
2014. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak kötőhártya gyulladása volt. Könnyezett, meg másnapra összeragadt. Cseppentettem anyatejet vattára, meg kamillával mostam. Mire hétfőn eljutottunk orvoshoz neki már nem is kellett szemcsepp. Én viszont megfertőződtem és egy hétig napi 5 csepp antibiotikumot kellett a szemembe csepegtetni. Nekem a terhesség alatt volt streptococcus fertőzésem, valószínűleg a kezelések ellenére a szülőcsatornában elkapta a babám.
2014. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!