Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban lakunk, általában...

Vyron kérdése:

Panelban lakunk, általában 24-25 fok van mióta bekapcsolták a fűtést. Egy hónapos babámat miben altassam ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Most egy hosszú body és egy ujjatlan plüss rugi van rajta. Előtte hosszú bodyban és egy harisnyában aludt egy vékony takaróval de inkább átöltöztettem mert félek nehogy megfàzzon. Elég aggódó típus vagyok és első baba így rutintalan is. Ti miben altatnátok ilyen hőmérsékleten?

2014. nov. 4. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
24-25 fokban hogyan fázna meg??
2014. nov. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszú újju body és hálózsák. Amúgy sztem 22-23 fok bőven elég lenne. Az sem jó, ha túl meleg van. Okosok azt mondják, hogy alváshoz 20 fok elegendő a szobába, de azért az egy egy hónapos baba esetében túlzás.
2014. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi fok volt nalunk mikor hazahoztuk a korhazbol a babamat, hosszu body+zsakban aludt (tel volt). Mai napig ugy alszik.
2014. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!