Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokára 5 hónapos lesz a...

Nemsokára 5 hónapos lesz a babám és nemigazán tud cumisüvegből inni! Erőltessem vagy lassan rákészülhetünk a csőrös poharazásra? Azt mennyi idősen tudják használni? A sima pohárból nem megy az ivás! Milyen lehetőségek vannak még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

DM-ben lehet kapni (dm-es termék), ami átmenet a cumisüveg és a csőrös pohár között. Olyan, mint a csőrös pohár, de a csőre puha gumiból van.

Bár nekünk ment a poharazás kezdettől, útközben mégis is ilyenből ivott a picim, mert a pohár túl körülményes lett volna...

2010. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babaám 4 hónapos és csak a csőrös poharat fogadja el. A cumisüvegtől elszokott már (utoljára 2hónaposan kapott belőle tejet), Hipp teát akartam neki adni cumisüvegből, de csak rágcsálta, átöntöttem csőrösbe, abból rögtön elfogadta.
2010. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van,sosem cumisüvegezett egyik sem.Szoptak,és mellette/utána pohárból ittak ill csöpögésmentes pohárból.A sima pohárból gyorsan megtanulnak inni,olyant válassz,amelyiknek kifelé hajlik a pereme.A csöpögésmentes azért volt jó,mert nem locsolták tele vele a lakást.:)
2010. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen a csöpögésmentes pohár ?
2010. jan. 31. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lányom "csak"a MAM cumisüveget(olyan cici formájú) fogadta el,utánna meg a DM-es csőrős poharat.
2010. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csöpögésmentes pohár,a csőrös,csak van benne egy szelep,amit szívni kell,ezért nem folyik ha elhajítja valahol.:)pl ez: [link]

lehet,h más néven ismered.

2010. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!