Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak van már...

8 hónapos babátoknak van már "alvótársa", kis állat, esetleg baba, amihez tényleg ragaszkodik?

Figyelt kérdés
Én bármit adok a lányomnak, nem érdekli.
2010. febr. 8. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Még kicsi hozzá, hogy ragaszkodjon. Én a babám 7 hónapos korától mindig melléraktam alváshoz egy morzsikendőt. Most 14 hónapos, mindig azt hurcolja, ha már menni akar aludni. 8 hónaposan még nem ragaszkodott hozzá, az később volt már, nem is tudom, talán 10 hónaposan.

Válassz ki neki valamit, és mindig tedd mellé alváshoz, csak mindig ugyanaz legyen.

2010. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos az én fiam, de egyelőre még nincs "kedvence". Van egy plüssp-ingvine, azt szoktam a kezébe adni n, nézegeti, forgatja, felismeri, aztán zsupsz4! megy is ki a kiságyból :)))
2010. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen van!Sajnos nem a legszebb,de imádja.A nagylányom Ikeás patkánya már 2 hónapja a favorit.Nem csak alváshoz hanem ha megyünk valahova akkor is vinni kell.Imádja a farkát rágicsálni:)Sokan furcsán néznek,de neki ez tetszik!
2010. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Születésétől fogva az ágyában van egy maci fejű rongyi. 6 hónapos korában kapott egy kockásfülű nyulat :D

Este és napközben elalváshoz rongyi kell. Azt cibálja, dörzsölgeti bele a pofikájába, nélküle nehéz az alvás. Reggel ébredés után, pedig fogja a nyuszit és "dumál" neki. Máskor az nem kell.

8 hós kislány

2010. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!