Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 max 5 eves gyereket otthonha...

3 max 5 eves gyereket otthonhagynal egyedul amig kiugrasz a boltba 20- 30 percre?

Figyelt kérdés
Szerintem hatalmas felelotlenseg ,csak kivancsi vagyok kimit szol hozza. Egy utca beli anyukarol van szo. A kisebbik egy evest azert elvitte magaval..

2015. febr. 2. 21:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk azert nem biznek meg wegy ot evesben,hogy a gazszagot felismeri....lehet hogy szemetseg de a vedonomnek emlitettem amugy,es a kisgyerek 4 eves.
2015. febr. 4. 21:55
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
A gyereket semmiképpen nem szabad felnőtt felügyelete nélkűl a lakásban hagyni!!
2015. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Más tészta kertesházból kimenni az udvarra kertészkedni és más a 2. emeletről leszaladni a kukához. Mind a kettőben volt tapasztalatom. Kertesházban már akár fél órát is kinn vagyok a kertben...igaz, 5-10 percenként ránézek:D:D

Az enyém 5 éves múlt az egyik, a másik meg 10 hós lesz. Van itt egy sarki kis bolt, úgy 2-3 perc gyalog, de még oda se mernék kimenni. Mert az a különbség az emeletről leszaladás és a kertbe kiszaladás között, hogy míg a kertből egy másodperc alatt visszaérsz, de az emeletre időbe telik felmenni, és a kertben hallod is esetleg a gyereket, de emeletről nem hallod. Ezért nem szaladnék ki a boltba, mert onnan nem érsz vissza egy másodperc alatt, ha füstöl a ház, a kertesházba egy másodperc alatt benn vagy, az emeletre már lehet későn érsz oda. Azonkívűl az emeleti ablakból, ha kiesik, az más, mintha csak a kertesház földszinti ablakából esne ki, mert ugye kinn vagy a kertben.

Én is úgy tudom, hogy 10-12 éves korig nem lehet egyedül hagyni. Én is már kérdeztem apumat, hogy ő hogy csinálta. Hát mi egyedül voltunk néha hagyva. Apuval nőttünk fel hárman tesóimmal a válásuk után. Apu munka után sokszor maszekolt. 2-2-2 év volt közöttünk. Mikor én 3-5 éves voltam, akkor volt ilyen. Én voltam a középső. Nem hibáztatom, valahogy tudtuk, hogy nem szabad olyat csinálni. Mondjuk volt, hogy arra jött haza, hogy öcsi ki van pingálva anyám megmaradt sminkkészletével, a padló összefilctollazva....

2015. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszer a 8 evese nagyfiam

megkertem,h.nezzen a occsere /bekesen jatszott,2 eves/,amig kitorlom a 4 eves lanyom feneket. 1 perc se lehetett...mire visszaertem,gumicukorral etette csupa josagbol. Szoval barmi tortenhet...anyossal ebben az egyben ertunk egyet : Gyereknek hinni nem lehet!

2018. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszer a 8 eves nagyfiam

megkertem,h.nezzen a occsere /bekesen jatszott,2 eves/,amig kitorlom a 4 eves lanyom feneket. 1 perc se lehetett...mire visszaertem,gumicukorral etette csupa josagbol. Szoval barmi tortenhet...anyossal ebben az egyben ertunk egyet : Gyereknek hinni nem lehet!

2018. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!