Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok kb....

1 év körüli babátok kb. milyen mennyiséget eszik meg ebédre?

Figyelt kérdés
Mondjuk vegyünk alapul egy 160g-os baby ételes üveget, ha abba beletöltenétek az ebédjét vagy egy 220-as Aventes poharat. Nálunk ebédre éppen csak elfogy egy üvegnyi étel, de sokszor csak fél üvegnyit eszik meg. Legtöbbször én főzök neki, igyekszem változatosan, de nem nagyon kell neki többb. Ha veszek üveges ételt, abból sem fogy több.
2010. febr. 13. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 14 hónapos, megeszik egy üvegnyi bébiételt ami vagy 190 grammos vagy 220 grammos attól függ milyet eszik.
2010. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves, 190-220 gramm között eszik.
2010. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is fél, max egy üvegnyi babakaját eszik meg a 160g-os ból. Szerintem ez kevés.
2010. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában a 220g-os ételeket veszem neki, az 2x-re fogy el, ebédre eszi a kevesebbet, 15-16 óra körül a többi maradékot. Tehát ebédre 80-100g a többi uzsonnára de van, hogy marad egy kicsi belőle a végén.

Ő nem nagy evő, még 8 kiló sincs és 1 éves lesz a jövő héten.

2010. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy van amikor megeszik még ebédre egy joghurtot is ebéd után desszertnek de főzelékből nem kér többet.

Szerintem is kevés de nem eszik többet, nem lehet vele mit csinálni.

2010. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma nagyon csodálkoztam. Egy nagy üveges bébiételt kapott ma, mert délelőtt úton voltunk, és majdnem elfogyott a 220g. Csak úgy lapátoltuk. De van úgy, hogy 3 kanállal eszik. Teljesen változó. Ha nagyon keveset eszik, akkor vagy ébredés után, vagy uzsonnára megkapja a maradékot.
2010. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1éves mult 2hete a fiam!3napja fél üveggel eszik meg csak!Eddig megette a 220-250g-okat/üveg!Kérdeztem hogy mitől lehet ez azt mondta a védőnő most kezdödik a "válogatos korszak"!!
2010. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyéim simán megesznek 1 üveg kaját minden étkezésre. Ma dupla adagot ettek 2-kor (spenótot csináltam Sinlaccal sűrítve)... Előtte 11-kor egy-egy üveg kaja lement nekik.
2010. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!