Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4,5 hónapos és rettene...

Kisfiam 4,5 hónapos és rettenetesen sír minden altatásnál. Hogyan tudnám elaltatni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amikor úgy érzi, hogy álmosodik és el fog aludni, elkezdi dobálni magát, tépi a bőrét, és annyira sír, rekedtre üvölti magát. Sok mindennel próbálkoztam már, de minden nap 3 óra kb, mire elalszik. Már nincs ötletem. Este szerencsére nem sír, elalszik és átalussza az éjszakát, de napközben alig alszik, viszont nagyon sír, mert fáradt. Mit lehet tenni? Segítsetek kérlek!
2010. febr. 17. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez van! Valamikor simán elalszik, de vlamikor úgy ordít, mintha verném /komolya/!

Mi visszatértünk a kiskesztyűhöz, mert az én kislányom karmolja magát. Azt huzzok a kezére!

Egy darabig hagyom hadd ordítson, de amikor már annyira bele lovagolja magát, hogy elfelejt levegőt venni, akkor kiveszem. Vagy sétálok vele, vagy mondókázunk, és megpróbálom kihúzni vele a köv. kajcsiig, utána szó nélkül elalszik, mert addigra már nagyon fáradt.

-6 hónapos baba anyukája-

2010. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem derült ki, de gondolom, ha ennyire sír, akkor kiveszed és a kezedben sem alszik el?

Nálunk a nagyobbat karban(vállra fektetve)mondokák ütemére térdrogyasztással rázva, fel-alá sétálva tudtam csak elaltatni majd másfél éves koráig.

A kisebbiknél pedig bevált a suttogó módszer (a susogás közbeni "hátveregetés"), de ő teljesen más vérmérséklet.

2010. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen kiveszem, de érzi, hogy el fog aludni, ezért úgy is visít. Megfeszíti a testét is. Énekelek neki, csitítgatom, járkálok vele. Persze nem alszik és ez minden nap így megy, nem tudok már mit kitalálni. A kesztyűt én is vissza fogom tenni rá, mert mindig megkarmolja magát.
2010. febr. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!