Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a napos, ámde csak...

Ebben a napos, ámde csak 9-11fokbam mibe öltöztessem a 16hónapos fiam, ha babkocsival sétálunk?

Figyelt kérdés

egyszerűen azt sem tudom én mit vegyek föl,hát még a babára mit adjak?

bent harisnya,nadrág,rövid ujjú body,és néha egy vékony pulcsi.

erre szoktam adni egy kapucnis felsőt(vékony) nagyon vékony,béleletlen overallt,egy vékony sapit.és bakancsot.És ma megkaptam,hogy ez sok.De csak ücsörög!


2010. febr. 25. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányomra rövid ujjú bodyt, közepesen vastag pulcsit, egy közepesen bélelt nadrágot, zoknit és egy polár bélésű kabátkát adtam. Ja és persze sapkát. Kb. 2 órát voltunk kint.
2010. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kár is kitalálni, holnap max. 6 fok lesz... :o) Sajnos. Nekem tetszett ma...
2010. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ahogy öltözteted.

Én a kislányomra ezt adom: rövidujjú body, hosszúujjú felső, harisnyanadrág, kantáros nadrág, pulcsi, átmeneti kabát, sapka, bakancs. (Ha nem izzad meg, akkor jól van felöltöztetve.)


17 hós kislány anyukája

2010. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!