Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért adnak ilyen hülye...

Miért adnak ilyen hülye neveket a gyereküknek egyesek?

Figyelt kérdés
Boros Hajnal, Kis Álmos Manó és hasonlók. Szegény gyereknek ilyen névvel kell leélni az életét. A szülő nem gondolja végig mivel fog ez járni?
2010. febr. 28. 10:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mert ő azt hiszei, hogy fa,,,a csávó, hogy ilyen vagány nevet adott...

Éni s sajnálom némelyiket... nem is engedék ilyen barom neveket adni

2010. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Biztos vagyok benne, hogy szerintük ez szép és különleges, egyedi... Nem lehet már az elején annyira szemét egy szülő, hogy direkt akarattal baltázzon ki a gyerekével. Szóval talán nem direkt csinálják:)
2010. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
hát látod ezt én sem értem...annyi idióta nevet adnak,hogy elképesztö.szerintük ez biztosan nagyon szép név,de mások szerint ocsmány...nekik kellen ezt a nevet viselni,és ha megtudják milyen,utána biztos nem teccene anyira...
2010. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Most divat olyan nevet adni a gyereknek, amiról az sem lehet eldönteni, fiú vagy lány.

Mert, hogy ne legyen már olyan neve amiből sok van.

Nem olyan nevet ad a szülő, ami tetszik neki, mert sok gyereket hívnak úgy, hanem keres valami idétlen nevet, lehet ne is tetszik neki (szegény gyerek)

Itt is voltak olyan válaszok, hogy azért nem ad x nevet, mert abból sok van.

Én lesz@rom, hogy a fiamnak olyan neve van, amit sok fiúnak adnak manapság, és azt is, hogy aláynomnak is "divatos" nevet adtuk. Ez tetszett.

Ha a Sándor tetszett volna, vagy az Éva, akkor azt kapták volna


Na meg ez az ősmagyar név kultusz, a falra mászok tőle.

2010. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Odáig Ok, hogy nem akar tucatnevet, de a Boros Hajnal? Halálra fogják cikizni szegényt. Én nem értem az ilyen szülőket.
2010. febr. 28. 11:15
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan elvakultak és nem is tűnik fel nekik, hogy a keresztnév adással egy vicces név jön ki. Ha meg utólag esik le nekik, akkor meg megszokták. De olyat is hallottam, hogy a szülő neve is az volt és a gyerek is azt kapta, hiába volt félreérthető név. De ha Bugyi lenne a vezetéknevem, akkor azt biztosan megváltoztatnám! Pl. nekem az Áron név nagyon tetszett, egészen addig, amíg a metrón utazgatva nem találkoztam minden nap egy reklámmal, ahol 2 férfi volt lefotózva és mindkettő neve Áron volt, az egyik Szuper Áron/ Jó Áron vagy valami ilyesmi volt. Így már semmilyen vezeték név elé nem bírom elképzelni.
2010. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik ismerősöm családjában lévő néven döbbentem le egyszer, ismerősöm nem értette mi kifogásom van a név ellen. Nos a kislányt úgy hívják: Álmos Napsugár!

Ismerősöm szerint tök cuki! Ja én is szeretem a reggeli álmos napsugarat, de, hogy ilyen nevet adni. Pfff.

2010. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az ősmagyar nevek szépek,és örülök,hogy egyre többen ilyeneket adnak a gyerekeknek:)


Sokkal jobb,mint a sok Kevin,Nikolász,Brájen,Vanessza,Zsüliett,Dzsennifer stb.(még leírva is egy borzadály)

2010. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

régen is volt ilyen. Nálam a Cserepes Virág viszi a pálmát, aki ráadásul, miután férjhez ment, Kaktuszné Cserepes Virág lett :)

Nem jön az embernek, hogy elhigyje

2010. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsót nem hiszem el:))))))))
2010. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!