Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bonita Viktoria? Nektek hogy...

Bonita Viktoria? Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a Bonita az vezetéknév,akkor tetszik. Ha keresztnév (még nem hallottam de attól még lehet...),akkor nem tetszik.
2010. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Bonita keresztnév én már hallottam róla. Nekem a Viktória az nagyon szép név, én is gondolkozom rajta, ha lányom lesz, de a Bonita nagyon nem tetszik :( Én inkább az Adél Viktória, vagy Izabella (vagy csak simán Bella) Viktória nevet adnám neki :)
2010. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom keresztnevek... A Bonita nem tetszik. Eröltetett, olyan szappanoperahős-szerű. A Viktória nagyon szép.
2010. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Viktória ... így, önmagában. Gyönyörű név, minek hozzá a Bonita???
2010. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a Bonita.
2010. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, bocsi :(
2010. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A Bonita a vezetékneve?Vagy ezt két keresztnévként adnád?

Nekem a Bonita nagyon nem tetszik.Egyből egy spanyol táncos lány jutott róla eszembe.

2010. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én nem adnék ilyen nevet a gyerekemnek. De nem sértésnek szántam, ez csak egy vélemény. Ha Neked tetszik, akkor ne foglalkozz másokkal.
2010. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem meg foglalkozz mások vélemènyével...a lányod neve ugyanúgy nem fog másoknak tetszeni, mint ahogy itt olvashatod. Bár lehet,hogy nem célod, hogy másoknak is tetszen, elég,ha neked szép ez a név, de akkor is gáááz.
2010. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Te jo eg!!!!!!!!!!!!!!!

Te kepes voltal kerdest kiirni arrol h igy akarom elnevezni majd a kislanyomat????

Te ennyire raersz,komolyan??????

Szegyeld magad,de nagyon h ilyeneken szorakozol.

Nekem se tetszik sok nev amit itt felsoroltatok de nem hurrogok le senkit azert mert azt akarja adni a gyerekenek.

Szanalmas vagy!

De legalabb mar tudom h ki az aki minden valaszomat lepontozza amikor leirom h majd ez lesz a neve a lanyomnak.

A kisfiamat meg Eriknek hivjak?Na,arrol mi a veloemenyed?Arrol nem irsz ki kerdest?Nem kerdezteted korba a fel vilagot h tetszik-e?

Szanalmas egy alak vagy es remelem h teged is er majd ilyen megalaztatas az eletbe mint amit most te csinaltal velem.Teljes szivembol kivanom ezt!

Es pukkadj meg nyugodtan de ha hoemberek es cigany gyerekek potyognak az egbol is BONITA VIKTORIA lesz a lanykam neve.

Mert engem rohadtul NEM ERDEKEL h ki mit gondol rola.

A ferjemnek es nekem ez tetszik es azon kivul SENKINEK SEMMI KOZE SINCS HOZZA!

Remelem erted!

A kerdesedet pedig toroltetni fogom!

Tovabbi jo szorakozast!!!

2010. márc. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!