Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bonita Viktoria? Nektek hogy...

Bonita Viktoria? Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amugy a szappanoperas valaszolonak irnnam.

Hogy a Bonita egy nagyon regi spanyol nev a jelentese pedig:szep,kedves.

A nagyon gazos valaszolonak pedig:

Szerintem te ne torodj azzal h majd masok mit szolnak hozza.Ugyanis mint mar irtam nem erdekel minket masok velemenye.Es a jobb ember megtartja a velemenyet maganak es nem egybol hurrog.

De ugy tunik ezen az oldalon eleg sok az indiszkret ember akinek ha valami nem tetszik akkor az egybol gaaaz.

Eleg csak annyit irni h nem tetszik!Ennyi!

2010. márc. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Egyáltalán nem szórakozásból, sőt NEM PROVOKÁLÁSBÓL írtam ki a kérdést, hanem, mert NEKEM NAGYON TETSZENEK ezek a nevek. Érdekel mások véleménye, ennyi. Miért olyan meglepő, hogy ezek a nevek Rajtad kívül másoknak is tetszenek? Ízlések és pofonok különbözhetnek, de hasonlíthatnak is. Pontozni egyébként egyáltalán nem szoktam, legfejjebb figyelmen kívül hagyom a számomra nem hasznos válaszokat. Ha Te ennyire érzékeny vagy arra, hogy egyetértenek-e Veled az oldal látogatói vagy sem, akkor talán nem is kéne idelátogatnod, hiszen az nem lehet, hogy mindenki ugyanúgy lásson, érezzen különböző dolgokkal kapcsolatban. Te látatlanban háborogsz... De miért is? Mert másoknak más a véleménye, mint a Tiéd? De ha ennyire bánt a dolog, hát töröltesd nyugodtan a kérdést, ha Téged ez megnyugtat, vagy ha úgy érzed, hogy kizárólagos jogod van ezekről a nevekről írni itt.

Szép napod legyen, szívből kívánok minden jót Neked és családodnak!

2010. márc. 8. 09:19
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudod,minden olyan kerdesre amiben arra kivancsi a kerdezo h "melyik a kedvenc lany nevetek" erdekes modon az en valaszom van lepontozva
2010. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tudod,mar rengeteg bantast kaptam ezzel kapcsolatban mivel valaszolni szoktam az olyan kerdesekre ahol a kerdezo arra kivancsi h pl."melyik a kedvenc lany nevetek"?Erre mindig az en valaszom van szinte egyedul lepontozva azert mert leirom h ezt a nevet szeretnem adni majd a lanyomnak.

Persze az olyan nevek mint pl. a Jazmin az fel van pontozva pedig mar manapsag szinte minden masodik kilanyt igy hivnak.Ja ez szinten nem magyar nev.

Ugyanis ezen az oldalon most nagyon divatba jottek a magyar nevek es ugyebar a divatot kovetni kell akar tetszik akar nem(sokan igy gondolkodnak).

"pl.Legyen a neve Ors,nem igazan tetszik de hat magyar nev".

Pedig ha bele gondolunk Magyarorszag lakosaganak nagy reszenek nem magyar neve van:Erzsebet,Maria,Marta,Jozsef,Janos,Istvan,Peter es meg sokaig sorolhatnam.Amugy a most felkapott nevek mint a Jazmin,Viktoria es Bence se magyar eredetuek.

Sokszor lattam ezen az oldalon,hogy a Viktoriat magyar nevkent emlegetik.:S

Kulonben nekunk ez a Bonita Viktoria nev annyira biztos volt h mivel az ultrahangokon azt mondtak h kislanyunk lesz ezzel a nevvel mentunk szulni.Ott a szuloszoban derult ki miutan megszuletett a kisbabank h kisfiunk lett.Az volt a szerencsenk h fiu nevet is valasztottunk.

Pedig mar mikor terhes voltam is piszkaltak itt emiatt a nev miatt sot volt aki kulon kerdest irt ki arrol h milyen hulye ez a kismama h ilyen gaz nevet akar adni a gyerekenek mint a Bonita Viktoria.

Igy amikor meglattam a kerdest elegge kiakadtam es azert fakadtam igy ki mert egyszer mar ert engem hideg zuhany emiatt.

Szoval bocsanatot kerek ha mgbantottalak,nem allt szandekomban.

Kulonben olvastad itt az egyik valaszomat es ott tetszett meg ez a nev?

Vagy ettol fuggetlenul tetszett ez a ket nev es a kombinacioja?Mert az igen erdekes lenne h ket embernek ennyire ugyanaz a ket tetszen meg bar lehetseges.

Epp az iwiwen talaltam egy lanyt akinek ugyanaz volt mindket keresztneve mint egy ismerosomnek pedig eleg ritka nev mind a ketto.

2010. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát az én kislányom Bonita,és nagyon nem érdekel ki mit mond:)vagyis Bonita Lara.
2010. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bonita jelentése spanyolul: szép. De csak lányokra, ha fiúra mondják akkor Bonito. Amúgy szerintem meg szép név.:)
2010. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!