Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet valahogy kerülni,...

El lehet valahogy kerülni, hogy a baba altatáskor rögtön fölüljön és fölálljon az ágyában?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül hagyod és kimégy a szobából,akkor megunja,és lefekszik magától is.Ha mellette vagy,akkor élvezi a műsort.
2010. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha megunja, akkor sírni kezd és még nehezebb visszaaltatni. Úgy szoktam, hogy kiveszem, amikor elbágyad, akkor vissza, és már nincs ereje fölugrálni.
2010. márc. 9. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor külön szobába raktuk nálunk is ment a cirkusz. Azután kimentünk, pár napig volt kis sírás nem mondom, de rájött hogy feleslegesen strapálja magát. Most már lerakjuk szépen fekve marad és "szó" nélkül alszik.
2010. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom altatni a régi módszerrel mióta feláll és ugyanúgy csinálom ahogy te. Ha nem, akkor csak felpörög és még rosszabb. Gondolom nálatok is ez a helyzet.
2010. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is ugyanez volt a helyzet mikor megtanult felállni a kiságyába! Mikor álmos volt letettem de abban a pillanatban felpörgött és már állt is fel!

Én az elején hagytam sirni persze bementem hozzá de ő el nem aludt volna!!

Igy sajnos vissza tértünk mi is ehhez a módszerhez amit te alkalmazol :D!!

Pedig az én kisfiam már 10,5 kg :)!!

De hála istennek nagyon hamar elalszik és igy nem kinzom a sirással! Amugy sem egy sirós baba :D!


9,5 hós baba anyukája

2010. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!