Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az az anyuka, aki a gyerkőc...

Az az anyuka, aki a gyerkőc tejfehérje érzékenysége miatt nem ehet tejterméket, elcsábul néha? Én olyan nehezen bírom, mindig tejtermék függő voltam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodtan,nem lesz semmi baja a babádnak.Persze nem literszámra naponta.
2010. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan ebben a cipőben vagyok én is.7hós a babám 3hósan mondták azt,hogy talán t.fehérje érzékeny és diétázzam.Nálunk vércseppel jelentkező széklet volt.Nálatok mi a tünet?Igaz hogy néha elcsábulok ilyenkor leszalad ez az és semmi baja nincs tőle.Arra figyelek,hogy egyszerre ne egyek túl sok tejterméket.Így valahogy ki lehet bírni.Még szoptatok majd néhány hét múlva kiderül, hogy a kicsim hogyan reagál a hozzápótlásnál a tejtermékekre.

2010. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nálunk tiszta pötty lett először az arca,aztán húzódott a kis testére.aztán elkezdett nagyon csúnyán hámlani az arca,a füle,a nyaka.akkor hagyatták abba velem a tejterméket és a tojást.csak késő lett,mert közben a kis arcán ekcéma jelent meg.múltkor 2 szelet kuglófot ettem meg(5 tojás van benne) és 1 bögre sajtkrém levest és már elkezdett pöttyösödni.doki nénije azt mondta,hogy 1 éves koráig én se egyek tejterméket és tojást,még ételbe belefőzve sem.csak nehéz a főzést így megvalósítani.
2010. márc. 10. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Lehet a sajtkrém leves a ludas,mert nálunk is okozott gondot a sajtkrém.Próbáld azt kihagyni.Tudom,hogy nehéz és hogy nem akarsz rosszat a babádnak.
2010. márc. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem csak az.a túrós süti is gondot okozott,meg a tejföl a kaján.
2010. márc. 10. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem csábultam el, még olyan kekszet sem ettem amiben tejpor volt. Nagyon nehezen, de kibírtam. Ennek ellenére jelentős javulás csak akkor jelentkezett a fiamnál amikor már csak reggel-este szopott. 2 hónapja már nem szoptatom, most lesz 14 hónapos és gyönyörű a bőre.

Egyre nagyon figyelj, pótold a kalciumot. Én nem tettem és 8 hónap tejmentes diéta után 4 fogam is elromlott.

2010. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kalciumot pótolom pezsgőtabival,meg szoptatós porral.
2010. márc. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!