Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam egy hasznalt Babybjörn...

Kaptam egy hasznalt Babybjörn babahordozo kengurut. Mennyi ideig "ülhet", vagyis mennyi ideig vihetem magamon ebben az 5 és fel honapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Az is erdekelne, hogy egyhuzamban meddig lehet benne, nem terheli-e meg a gerincet az hogy hosszabb ideig ul benne, illetve az is, hogy mennyi idos koraig hasznalhatom? Ameddig elfer benne?
2010. márc. 18. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami nekünk van, az 9 kilóig hasznlható, de egy nagyobb baba nem is fér bele, Próbálj rákeresni a neten, hogy neked milyen van, és arról mit írnak. Így látatlanban nehéz megmondani. Abból a típusból is sok van. A mienk teljesen megtámasztja a hátát, még jobban, mint amikor a karomban fogtam. Kb. egy fél órát volt benne szívesen, utána megunta.
2010. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is a 9 kg-ig használható van (a cimkéjén látod), a lányom elég vékonyka, 16 hónapos koráig tudtuk használni, akkor is a magassága miatt nőtte ki. Azt mondják, hogy amikor már önállóan ül, akkortól használható. Nálunk ez 6 hónapos korban következett be. Mi nagyon szerettük, sokat kirándultunk vele, egyszerübb, mint ölben vinni és mind az ő, mind az én hátamat tartotta.
2010. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk is 9kilóig jó. Eleinte (3,5hósan)nem igazán kedvelte. Most már 8 kiló (5hós) a baba, és jól tartja magát benne. Ha szűknek érzed, lehet állítgatni rajta a pántokat, öveket!
2010. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!