Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fortyoghat a babám hasa?

Mitől fortyoghat a babám hasa?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos, igény szerint szopizik, éjjel jól alszik, nappal vidám, érdeklődő. Sírni csak akkor szokott ha elunja magát, vagy ha elálmosodik. Nincsenek fájdalmat jelző sírások, végtelen , megnyugtathatatlan nyűgösködések. Engem mégis aggaszt valami. Nagyon hangos a bélműködése. Napi 5 alkalommal van széklete, de még mielőtt a pelusban kötne ki, már egy órával előtte zajos a gyerek hasa. Fortyog, morog, csörög, mintha egy hordóban csörgedezne egy kis víz. Sokkal hagosabban mint a mi felnőtt beleink valaha is. Baj jelenthet mindez?
2010. márc. 19. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem 2 és fél hósan kicsit sok a napi 5 széklet!
2010. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is, viszont jól fejlődik, 64 cm és 6 kg. Ja és kb 6-7 deciliter az a tejmennyiség amit egy nap alatt kiszopizik belőlem.
2010. márc. 19. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor pedig valószínűleg nincs gond.Nem nagyon szeles?Lehet,hogy te eszel olyasmit,amitől fortyoghat a hasa?
2010. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!