Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van itt olyan aki...

Anyukák van itt olyan aki oltatta vagy oltatni fogja kullancs ellen a babát?

Figyelt kérdés

Nekem ma szólt a dokinő hogy gondolkozzunk el rajta erősen.A receptet megkaptuk.2 hét múlva kaphatná is az elsőt ha úgy döntünk hogy kell.Aki ez ellen oltatott attól kérdezném hogy mennyibe kerül,lehet e láz?Vagy esetleg érdemes e?

Előre is köszönöm!


2010. márc. 23. 21:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!

Úgy döntöttem beadatom akkor én is biztos ami biztos.Kertes házban lakunk,és anyósomék kis vikkend házikója erdős részen van ahova azért szoktunk járni rendszeresen.Most 4 hós a fiam.És 2hét múlva beoltja a dokinő.Akkor ez nem korai?

2010. márc. 24. 14:04
 12/18 anonim ***** válasza:
! hónaposan?Nekem azt mondták 1 éves kor alatt nem ajánlott!
2010. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4?Bocsi elgépeltem:)
2010. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, h csak 1 éves kor felett oltanak kullancs ellen...kérdezz rá még egyszer inkább.
2010. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt nem olthatnak. Vegyél bio kullancs sray-t azzal lefújkálod rá sem megy a kullancs. Nekem a doktornő ajánlotta mert nekem sem volt még 1 éves a babám, amikor kérdeztem.
2010. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Határozottan emlékszem hogy mondta a dokinő hogy gondolkozzunk el rajta és ha kérjük akkor 2 hét múlva(most kaptuk a 4 hós kötelező szurit)mehetünk és be is adja neki.

Most akkor mit csináljak vele?Vitatkozzak a dokival?Vagy egyszerűen ne vigyem el és kész?Nem tudom hogy mi tévő legyek.Lehet valami baja a babámnak ha beoltja most?

Most meg ilyedtem.

2010. márc. 24. 22:12
 17/18 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

Az európai átoltottság átlagosan 7%, (3-10%), a közeli országok közül Ausztria viszi a pálmát a 82% átoltottsággal. Évi mintegy 800esetet regisztráltak, amely jelenleg 70 alá csökkent. Bár Ausztria igen fertőzött területnek számít, az elmúlt évtizedben a 0-14 éves korú gyermekek kiváló átoltottsága következtében itt volt a legalacsonyabb a megbetegedések száma (4,8/100,000), míg az Oroszországi Habarovszk körzetében a legmagasabb (25,99/100,000).

2010. márc. 24. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia4

nem tudom lenne-e baja.Az enyém nem volt 1 éves amikor oltatni akartam,és határozottan nem volt a válasz, hanem ahogy írják a spay-t ajánlották.

Most akartam gyorsítottal oltatni, de 2éves a kicsi neki így sem ajánlják,mert az meg nagyon megterheli az immunrendszert/DOKI MONDTA/, így azt hiszem idén is a fújkálás marad:((és kerüljük amennyire lehet a bozótost:)

2010. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!