Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet használtok?...

Milyen naptejet használtok? Van külön babáknak, vagy azt ami nekünk van 40 faktoros, kenhetem rá? 6hónapos

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 11:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze akarok venni nagyobb faktorosat, de amíg nincs, addig ez is jó? Vichy amúgy.
2010. márc. 26. 11:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ mennyire érzékeny a bőre.Az enyémek az összestől csúnyán kipattogtak.Az avontól rendeltem gyerek naptejet azt bírják.Mi míndig ezt használjuk.
2010. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vichy babáknak,de nagyobbacskáknak nivea baby.Kb 1 éves kortól.Mindkettő dermatológiailag tesztelt.Szerintem használhatod,vékonyan.Én még nem használok naptejet.
2010. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, majd akarok venni 50-es faktorszámút, de addig is, be kell kennem. Nagyon fehér bőre van (vörös hajú) bár eddig semmi gond nem volt a bőrével. Jobb ha vigyázok. :)
2010. márc. 26. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdezek, én is dilemmázok ezen: mikortól kell bekenni a babát? Pl. ha az arcát már most éri a nap, be kell kenni? Vagy most még nem olyan erős a nap?
2010. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Biodermát vettem a lányomnak és áprilisban már fogom kenni, mert akkor már erős a nap. De ő egyáltalán nem érzékeny kreolos bőrű. Sztem inkább kend be az arcát vékonyan a tiétekkel, amíg nem veszel neki gyereknaptejet.
2010. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!