Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -8 fokban kiviszitek setalni...

-8 fokban kiviszitek setalni a babatokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 09:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
49%
Viszi a fene, én fázós vagyok :) A babamamaklubbig elslattyogunk meg ha nagyon muszáj valahova menni de amúgy elvagyunk itthon. Néha kinyitom neki az ablakot hogy kapjon friss levegőt de ennyi. Amint kisüt a nap és picit kellemesebb a levegő már megyünk is de én ilyenkor nem erőltetem. Volt már hogy megszóltak bezzeganyák akik -20fokban, esőben, sárban, szélben is tolják szerencsétlen gyereket, de lesz@rom és kiderül hogy általában azért viszik ki a gyereket mert már nyügi, nem tudnak vele mit kezdeni és sétálás közben legalabb alszik a gyerek :) Mi elvagyunk itthon a kellemes melegben és várjuk a jó időt. A gyerekem nem betegesebb az állandó sétálósokénál, 1 éves és még csak 1x volt beteg pedig járunk babaklubba, ott hamar kiszoktak dőlni a kislurkók mert fertőzik egymást összevissza :)
2016. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy viszem. Nem kell lustának, kényelmesnek lenni. A gyerekeknek szüksége van minden nap a friss levegőre.
2016. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Annyira tudtam hogy az ősanyák lepontoznak :D Menni kell ha kell ha nem mert nem tudnak otthon mit kezdeni a gyerekkel, aztán meg lepontozgatnak :D És szomorkodnak persze hogy az en gyerekem nem beteges, mert min elvárják hogy mindenki kint fagyoskodjon a hidegben mint ők :) Az a legjobb amikor látom hogy anyuka nagy ködben szélben tolja ki a gyereket, rá pár napra meg panaszkodik hogy beteg... nem is értem miért, az oxigén csodákat tesz :) Amire persze szükség van de nem mindenáron :) Toljátok persze a gyereket de szálljatok már le a nemmazochistákról :)
2016. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Most mar a séta, levegozes is osanyasag? Nem semmi😄
2016. jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom a 11-est miért kellett ennyire lepontozni, pedig van benne igazság, én is ismerek ilyeneket, délelőtt-délután órákig kinn vannak, sétálnak, ha kell, ha nem, mindegy milyen idő van, beteg, a gyerek vagy nem, de menni kell, mert otthon nem bírnak a gyerekkel. Nem azt mondom, hogy nem kell séta, de egyesek komoly túlzásokba esnek.
2016. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Sarkítás nélkül! Nem arról van szó, hogy viharban és orkánban, -50 fokban ki kell-e menni. Szerintem meg lehet találni az arany középutat a fél-egy órás séta és a fél napos csatangolás között. Aki kiviszi, nem biztos, hogy egész álló nap az utcákat járja.
2016. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem értem mért lettem lepontozva :D de mindegy is, nem azt írtam hogy egész nap kint vagyunk de nehogy már 1 órától valami bajotok legyen ott kint, a gyereknek kell a friss levegő, én sem bírnám egész nap a lakásban.
2016. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
48%
A sétálás nem ősanyaság, de hogy elvárnák hogy mindenki mászkáljon kint -5, -10 fokokban is... Én szeretek sétálni, fázni nem. Mire beöltözünk addigra a kedvem is elmegy, és szerencsétlen gyerek is csak les ki a fejéből, mert persze a bundazsákban még moccanni sem tud. Persze csinálja aki akarja, de hagyja már békén azokat akiknek jobb bent a melegben.
2016. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Kifogások... Felöltözni kb. 5 perc.
2016. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
19es neked lehet ha még kicsi vagy csak nyugis egyhelyben ellevő gyereked van.. az enyém utál öltözködni és kb 20x elmászik mire ráadok mindent közben hallgathatom a hisztijét. De nem keresek kifogást, megy sétálgatni a fene hidegben. Sokat nem lehetsz kint, emberekkel nem találkozol mert hidegben mindenki bent punnyad a melegben és nem látok földöntúli örömet a gyerek arcán hogy dejó megyünk sétálni. De mondom, mindenki vigye akinek ez jó :)
2016. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!