Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -8 fokban kiviszitek setalni...

-8 fokban kiviszitek setalni a babatokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 09:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Magam se tudom. Csak unom már a bezzeganyákat akik mindig jobban tudják mi a jó a gyereknek. Itt a faluban is van még rajtam kívül néhány anyuka aki nem mászkál ebben a hidegben, és hallgathatjuk a babaklubban az okosokat, hogy nah majd a miénk betegesebb lesz mert nem visszük ki. Olyan anyát is ismerek aki még nyáron is bent dekkol a gyerekkel, antiszociális szegény de engem nem zavar, ha neki az a jó akkor csinálja, de attól kiütést kapok ha elkezdenek sopánkodni,miközben annyitól kivannak ha a gyerek egy kicsit nyűgi és nem tudnak vele mit kezdeni. Ilyenkor elgondolkodom mit csináltak volna ha 2 hónapig a gyereknek minden nap idióta szájpadlemezt kellett volna beragasztani a szájába amit ő is utált, meg én is, főleg amikor tekerni kellett egyet a csavaron hogy összébb húzza a szájpadját. Ő is sírt sokszor, én is és egész nap az ölemben volt 2 hónapig, még néha alvás közben is, mert csak úgy volt nyugodt. És nem sajnaltatni akarom magam, azt sem gondolom hogy jobb anya lennék mint mások, ilyen helyzetben voltunk,megoldottuk, nem bezzegelek sose senkinek a körmyezetemben, mégha az ő problémáit nem is érzem annak a miénk mellett. Ismerek olyat aki sokkal rosszabb helyzetben van és nem tudja fog e valaha is járni, beszélni a gyereke, sajnalom őket és hálát adok az égnek hogy nekünk csak ennyi bajunk volt. Szóval ennyi, befejeztem, aki akarja vigye ki és nyugodtan szóljon meg. De a gyereket ne, egyáltalán semmi szánnivaló nincs rajta. Már most eletképesebb sok kis gyerkőcnél és ez lehet az átélt nehézségeknek köszönhető. Bár valószínűleg csak ilyen a természete, de mindig megdícsérik az orvosok is, mert nyitott, barátságos, erős gyerek és jól fejlődik annak ellenére hogy újrakellett éleszteni a születése után és megannyi alkalom volt a Pic-en is hogy teljesen elszürkült, sokszor volt oxigénhiányos állapotban, sokszor kellett ambúzni. Egy kis csoda maga a léte :) Bocs ha valakinek beszóltam, nem volt szándékomban :)
2016. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!