Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom felfogni hogy...

Nem tudom felfogni hogy kisbabam szuletett, fog ez valtozni?

Figyelt kérdés
1honapos a kislanyom,imadom szeretem de egyszeruen ugy erzem nem tudom felfogni,a terhessegem alatt es a szuletese utan is alig akar bennem ugymond tudatosulni. Megadok neki mindent,vigyazok ra,de a gondolat hogy babam van,felfoghatatlan! Mellesleg fiatal anyuka vagyok 20eves,tapasztaltabb anyukak kerlek valaszoljatok!
2016. jan. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ez már csa ilyen :)


sokan még rácsodálkoznak hogy valaki szuszog a kiságyban :)

és van aki azt írta, ahogy az éjszaka közepén felsírt a baba és ijedtében félálomban felült az ágyban, először nem is ugrott be neki, hogy anya lett, csak hallgatta, hogy jé síráshang :)

2016. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint a babaszobában felsírt a baba
2016. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha majd térjünk erre vissza pár hét múlva amikor azt fogod érezni, mintha mindig is veletek lett volna. :)
2016. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van. Néha elnézem őket, hogy "ezek tényleg belőlem jöttek ki?" :)

Ne izgulj, minden ok!

Sok boldogságot!

2016. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29 évesen szültem, meg voltam róla győződve, hogy nekem nem is lehet gyerekem! A kislányom 5 éves, a kisfiam másfél! Mai napig nem hiszem el, hogy nekem gyerekem van! Csodálattal bámulom őket és (idézem az előttem szólót) nem tudom elhinni, hogy ezek belőlem jöttek ki! Szerintem ez az az érzés, hogy valami hihetetlen csoda történt veled, amit nem tudsz felfogni! Én sem tudom 5 éve! De ez nem baj! Nem kell természetesnek venni! Sajnos ez a mai társadalom hibája! Az ember felfoghatatlannak érzi, ha valami jó történik vele, mert arra nem számít! Csak szeresd, ahogy eddig!
2016. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!