Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszi babát hány hetesen...

Tavaszi babát hány hetesen lehet vinni sétálni?

Figyelt kérdés
Anyám szerint 6 hetes koráig nem szabad kimenni vele, nekem az nagyon soknak tűnik. Április közepén-végén fog születni, egész májusban bent kéne kuksoljunk a házban, mikor olyan szép idő van? Én úgy gondoltam 2 hetes korától mehetünk sétálni. Szerintetek?
2016. febr. 14. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Èn megvárnám az 1 hónapot az immunrendszere miatt.Megosztó az orvosok vèlemènye van aki igy hónanap párti van aki 2 hèt.
2016. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem a március 7-i héten fog születni a gyerek, valamelyik napon:) A védőnőm azt mondta, hogy 2 hétig kell benn maradni vele, a kórházi neonatológus orvosunk(újszülött gyógyász) pedig azt, hogy amint az idő olyan (+15fok), már nyugodtan szoktassuk a külvilághoz, első nap gangon, erkélyen tologatással, utána meg sétával (pl. az egy hetes varratszedésre nyugodtan vihetem a kicsit is).


36hkm

2016. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Yuc3 ***** válasza:
64%
2het múlva mehetsz..delben.napsutesben.mindegy hany fok van.cumi legyen a szájában.ne menjen a torkara a hideg levegő...ennyi
2016. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mind a kórházban az orvos, mind pedig a védőnő azt mondta, hogy 2 hét után már ki lehet vinni, csak nyilván fokozatosan kell a levegőhöz szoktatni, tehát először csak kicsit, aztán mindig többet, de nem kell 6 hetet várni vele.
2016. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
45%
A hivatalos 2 hét, de tavasszal, kellemes időben sztem kb 3 naposan simán :D. Lányok téli gyerek, 3 naposan már családi partin voltunk (oda mentünk a kórházból), másnap meg kint sétáltunk, bár kb csak 2x5 percet. Nem lesz tőle semmi baja, ha nincs pl. mínusz vagy tűző, égető nap. Második nyári baba lesz, azonnal megyünk majd most is ki. (Nyilván nem 40 fokban)
2016. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kórházból se teleportálsz haza, tehát már akkor kiviszed, így utána se kell bezárkóznod.

Egyedül szélsőséges időjárási körülmények között nem ajánlott.

2016. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Téli babám 2 hetesen vittem. Ja nem hazudok 2 hetesen és pár naposan, mert akkor lett a -10 fokból 0 fok. :D
2016. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember végi babámat 2 hetesen vittem ki először kb 10 fokban.

Ismerősöm a nyári babáját 1 hetesen vitte. Úgyhogy ha olyan kiemelkedően jó idő lenne (emlékszem április végén legutóbb pólóban mászkáltam) még 2 hetes korig se kell várni.

2016. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Januári babánkat 2 hetesen vittük le először, előtte szobában, erkélyen levegőztünk. 6 hétig bent aszalódni teljesen életszerűtlen, főleg tavasszal.
2016. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Áprilisi babámmal egy hetesen már sétáltunk.
2016. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!