Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudja, hogy nem étel...

Honnan tudja, hogy nem étel allergia?

Figyelt kérdés
Voltunk a háziorvosnál mert a fiam mellkasán apró pici kiütéseket fedeztem fel, ő azt mondta biztos a mosószerre allergiás és A-vitaminos krémet írt fel és azt mondta használjak Persil sensitivet, de a pöttyeink nem múlnak még mindig. Ez kb. másfél hete volt. A pöttyök egyébként kb. 3 hete jöttek ki lassacskán.
2010. ápr. 7. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg,hogy hanyagolod az étrendedből a tejterméket és a tojást.ha elmúlik,akkor lehet,hogy allergiás rá.az én kisfiam az,úgyhogy míg szoptatok,nem ehetem ezeket.mondjuk az én fiamnak az arca volt tele pöttyel és hámlott borzasztóan a kis arca.
2010. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő 6 hónapos és sajna csak 2 hós koráig szopizott.
2010. ápr. 7. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos mi is jártunk így. Minket a cukorborsó és a babakeksz ütött ki. Nem adtál neki nagyobb fehérje adagot, mint eddig? Egyébként úgy tudod megnézni otthon, hogy alergiás-e valamelyik ételre, ha a felkar belső részére raksz egy picit az adott ételből.

A pöttyökre kaptunk jó krémet a természetgyógyásztól, mert sem a dokink kréme, sem a bőrgyógyász kréme nem segített.

2010. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!