Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg azért kelhet éjjel a...

Tényleg azért kelhet éjjel a baba mert nem evett eleget az egész nap folyamán? Nem csak este? Mondanátok saját példát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 10:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval olyanra gondolok hogy modnjuk eszik 5x a baba rendes adagot de kéne még 1-2 étkezés és úgy jó lenne. Ilyen van? Volt valakinek? Simán be kell iktatni még ha nem is éhes és megeszi?
2016. máj. 24. 10:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet amiért kel. A 9 hónapos lányom 6* eszik 1 nap, és 1-2 baba piskótát is elrágcsál napközben. Ennek ellenére 2-5 alkalommal kel éjjel. Van h könnyen visszaalszik, van hogy csak nehezen.
2016. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Csak arra lennék kiváncsi hogy tényleg van-e ilyen is, van-e akinél megoldotta a problémát egy-egy beszúrt étkezés.
2016. máj. 24. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idos gyerekre gondolsz?a 2 honaposomnak szerintem hiaba akarnek akkor enni adni ha nem ehes.

23 kor megetetem almaban mert 23:30-0:30 kozott kelt enni.igy alszik reggel 5ig.

De nappal nemhiszem,hogy megenne ha adnek Neki csak ugy.

Idosebb gyereknel sem annyira hiszem,hogy ez mukodik.

2016. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez biztosan babafüggő. Az enyém annyiszor evett volna pici babaként is, ahányszor csak kínáltam. Már bukta vissza, de még kérte volna. :D


Viszont nem etettem gyakrabban azért, hogy éjjel aludjon. (Szerencsére kb 3 hónapos korára felhagyott az éjszakai evészettel.)


De miért nem próbálod ki? Hogy elfogadja-e, és úgy is felébred-e? Hiába válaszolnak itt ezren, minden gyerek másként működik.

2016. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!