Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton pittyegő légzésfigyelő...

Folyton pittyegő légzésfigyelő? Tényleg nem vesz levegőt vagy elromlott?

Figyelt kérdés

Angelcare légzés figyelőnk van, ac300-as. Folyton pittyeg. Álltalában csak egyet, de van hogy rendesen csipog is. Létezik, hogy a babám ennyiszer kihaagy légzést, vagy elromolhatott? Már nem tudom elképzelni mi lehet. Előre félek az éjszakától, de légzés figyelő nélkül is félnék, hogy mi van ha akkor történik baj.

Mikor megszólal egyből felpattanok, van hogy a babaa is felébred rá, de van hogy nem, akkor én keltem fel. Másnál is volt ilyen? Ha tényleg légzés kimaradás, az ellen lehet tenni valamit? Már nem merek aludni.



2016. jún. 22. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Húgom annak idején folyton legurult a légzésfigyelőről, ezért folyton ordított a szerkentyű, Lehet, a te babád is a szélén fekszik.
2016. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy hetes. Nem gurult le, teljesen rajta fekszik.
2016. jún. 22. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ezen van e ilyen erzekenysegi allitasi lehetoseg?!

Ha van lehet nagyon erzekenyre van allitva!

2016. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-on van, azt írja a papír arra kell állítani.
2016. jún. 22. 22:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton pittyeg, akkor én kifigyelném a gyereket alvás közben.

Ha megszólal, akkor figyeld meg, hogy vesz-e levegőt és akkor is jelez-e, ha lélegzik.

Ha "tévesen" jelez, akkor állítsd át az érzékenységét. Ha továbbra is jelez, akkor próbálj ki egy másik készüléket is. (Szerintem megér egy havi bérleti díjat, hogy kipróbáljátok.)

2016. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hany fokozat van az erzekenysegen? Kb kozepesre allitanam,akkor nem.visit be mindenre. Egyebkent mikor felkelted a babat,latod vmi jelet annak h elozoleg ne vett volna levegot?

Nalunk mikor becsipogott berohantam,es ahogy kivettem az agybol a babat (hason fekudt) vett egy nagylevegot. Egyertelmu volt h elotte kimaradt a legzese.

2016. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem az elem van merülőben? Nekünk akkor csipogott folyton, és össze-vissza, amikor lemerült. Van elvileg egy külön led is az elején, ami ezt jelzi.
2016. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elem nem merül véletlen? Cserélj elemet. Nem hinném h akkora baj lenne h minden este besípol ami természetesen elég ijesztő. Nekünk is ilyenünk van. Cserélj elemet ès baba nèlkül teszteld a lègzésgfigyelőt a kiságyba.
2016. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a tic funkciót. Jobb oldalon van a bekapcsoló rész, bal oldalon van a pittyegő rész, az arra van, hogy amikor lélegzik a baba, neked pittyegéssel jelez, és akkor a legfelső fény villog is. Ha kikapcsolod, csak villogni fog a fény amikor lélegzik, és csak akkor fog pittyenni, ha nem vesz levegőt. Más hangja van, amikor azért jelez, mert nem lélegzik.
2016. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Ebből látszik, mennyi gond van egy felesleges cuccal...
2016. jún. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!