Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Garmastan...

Használt valaki Garmastan kenőcsöt érzékeny, kisebesedett mellbimbóra? Használt? Tényleg nem kell lemosni a szoptatás előtt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én cicaderma homeopátiás krémet használtam az tuti, h jó:) de lemostam.
2010. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam, még a férjem hozta be a kórházba, mert brutál volt, ahogy kisebesedett mindkét mellbimbóm. Szülésznő azt mondta, nem kell lemosni (főleg hogy én még bimbóvédőt is használtam), de én azért lemostam. Ki tudja mi van benne, az újszülött gyomra meg még igen érzékeny.


De maga a kenőcs nagyon jó volt.

2010. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én használtam elég sokáig, a babám öt hónapos koráig.Addig 1,5-2 óránként evett, eleinte sűrűbben, cicifüggő volt.A krém nélkül nem tudom mi lett volna.Én nem mostam le, csak letöröltem vizes vattával.

2010. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nagyon jó ez a kenőcs. Az első hetekben nagyon fájt a mellbimbóm, aztán elkezdtem használni, és pár nap alatt rendbejött. Azóta nem is volt gond a mellbimbómmal. Nekem azt mondta a kórházban a csecsemős nővér, hogy nem kell lemosni. Azért én letöröltem vizes vattával.
2010. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nap alatt rendbejött a sebes,véraláfutásos mellem,ami annyira fájt,h már sírtam.Én úgy tudom,ezt a fajta krémet le kell mosni,van olyan is,amit nem,de olvasd inkább el,én lemostam szoptatás előtt.
2010. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasztnáltam, és nagyon jó volt! Viszont mivel igen, le kell mosni szoptatás előtt, kicsit macerássá vált (főleg éjszaka), így áttértem a Bepanthenre, ami szintén nagyon jó, főleg a Bepanthen Plus.

De megnéztem neked a Garmastan tájékoztatóját is, amiben le is írják: "Közvetlen szoptatás előtt a kenőcsöt nedves vattával törölje le a mellbimbóról és környékéről."

2010. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor kipróbálom.
2010. ápr. 16. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele babrálni, akkor szopi után nyomj ki egy kis anyatejet és hagyd h rászáradjon a legjobb gyógyír rá.
2010. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!