Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aloe vera spray jó kisebesedet...

Aloe vera spray jó kisebesedett mellre? Le kell mosni szoptatás előtt?

Figyelt kérdés
Kisebesedett a mellem, ezt ajánlották. Körömvirágot is használok rá, de elég lassan gyógyul. Ez a kedvenc "cici", jó lenne minél előbb meggyógyulna. Mit ajánlatok még?
2011. márc. 28. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igenm, jó rá és használható is, ugyanígy a sima aloé vera növény nedve is (letöröd a növényről, kinyomod a levét és kész, töredékébe kerül, mint a gél). Le kell mosni, mert iszonyúan keserű! Különben ha szétkensz néhány csepp tejet a melleden és hagyod rászáradni, az is nagyon jó.
2011. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 1 mellből szoptattam, és mikor sebes lett, Neogranormon kenőccsel kezeltem. Minden szoptatás előtt le kell mosni nedves vattával, és utána újra bekentem, de nagyon hamar helyrehozta. Addig meg olyan pózban szoptattam, hogy az éppen növő foga ne érjen bele újra a sebbe szoptatás alatt.
2011. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lemosni. Én a lanolinos krémet is lemostam.
2011. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Aloe first a legjobb.Semmiképp ne használj aloe leveléből nyert gélt,vannak aloe fajták amelyek egyenesen mérgezőek.
2011. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, vedd csak meg a first-öt, a valódi aloé az káros.. ekkora h.lyeséget! Ami a kereskedelemben kapható kis hazánkban, az nem mérgező..
2011. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] Ha nagy mennyiségben fogyasztjuk, akkor lehetnek káros hatáai. De itt nem arról van szó, hogy a babának adnád közvetlenül, hanem , hogy a melledre kened, majd szoptatás előtt alaposan lemosod. Így a kicsi szervezetébe nem keül az aloéból semmi... Különben el se fogadná a melledet, ha maradna az aloé levéből csak egy kevés is a bőrödön,mert annyira keserű.
2011. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A valódi aloe nálunk nem terem meg.Tudtad,hogy több mint 200 fajtája van az aloénak?Ha ezek közül a Barbadensis Millert használod,akkor semmi gond.Nekem van itthon cserépben,Amerikából kaptam.
2011. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy virágboltba, épp ezt a fajtát food ott is alálni... nem kell emiatt Amerikába utazni :). Nem kötözködni akarok, csak foglalkozom gyógynövényekkel :D
2011. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,kijavítom magam,nem a kérdésre válaszoltam,elnézést.Tehát,minden fajta aloe alkalmazható külsőleg,de a Barbadensis Millerben van benne az a több mint 200 aktív elem,ami olyan jó hatással van az emberi szervezetre.Ami a firstet illeti,nem tiszta aloe,van benne még más 10 gyógynövény kivonat is,melyek nagyon jók sebgyógyításra.Én használtam,meg voltam elégedve vele.
2011. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már lassan, de gyógyulgat!
2011. márc. 31. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!