Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kisfiú babát váró...

Van olyan kisfiú babát váró kismama, aki fanatikusan kislányt szeretne?

Figyelt kérdés

Én kislányt várok, november közepén fogok szülni. Ő mára harmadik lányom lesz.. :/ Viszont egész életemben kisfiúra vágytam.

Van olyan, aki meg tud érteni és nem ellenem van, csak azért, mert nem vagyok boldog attól a tudattól, h újra lányom lesz?



2016. júl. 21. 10:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Ajjajj, vegyél be nyugibogyòt 20-as! Ùgy látom nálad félrement az info!
2016. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Gyengébbek kedvéért (20-as), azt akartam írni, h ez pont egy olyan dolog,amit nem lehet befolyásolni! Szòval ezen nem érdemes háborogni!
2016. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok! :)

Az az igazság, hogy azért merészeltem feltenni ezt a kérdést, mert nem tudom feldolgozni, hogy amire egész életemben vágytam, harmadszorra sem sikerült. Mintha Isten azt mondaná, h "csakazértse", Nehogy már jó legyen neki! Pedig tudnátok, hogy még imádkoztam is, pedig nem vagyok nagy hívő..

Imádom a két lányomat, a harmatikat is ugyanúgy szeretni fogom, de nem szülhetek még ki tudja mennyit, míg végre megkapom a kis hercegemet. Ezért már gondolkodtam örökbefogadáson, de hivatalosan sajnos nem felelek meg a kritériumoknak. Arra gondoltam, talán így segíthetek egy kisbabán, aki egyébként intézetbe kerülne. Nálunk szeret és jókedv van, sokszor mondják, hogy én nagyobb "gyerek" vagyok, mint a lányaim. 😁 És bármit megtennék Értük, ők az életem értelmei! De tudom... Érzem... Nem halhatok meg úgy, h nincs egy fiam. Mégha nem is a saját vérem. De kell...

2016. júl. 22. 02:15
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
amit most nem kapsz meg,lehet majd később,ki tudja lehet lesz majd 5 fiú unokád a lányaidtól :-)
2016. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért van mindenki "ellened", mert felnőtt nőként valószínűleg tisztában voltál a saccperkábé 50%-os eséllyel a gyerek tervezésekor és döbbenet, mennyire nem tudod a helyén kezelni a dolgot kétszeres anyaként.

Képzeld el, hogy 10 év múlva megmutatod ezt a kérdést a leendő lányodnak, a cuki kulcsszavakkal együtt.

2021. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"tudom... Érzem... Nem halhatok meg úgy, h nincs egy fiam. Mégha nem is a saját vérem. De kell..."

Ez beteg berögződés, röviden és tömören.

Mellesleg ha hivatalosan nem felelsz meg az örökbefogadás kritériumainak, akkor minek szülsz ennyi gyereket? 😳

2021. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!